vidgrids.com : Online Video Search & Discovery Engine :

A Kam Faj Videos

Sef Duraj- A kam faj
Sef Duraj- A kam faj

Tymmi K-BoY's  - A kam faj
Tymmi K-BoY's - A kam faj

Gena - Nuk kam faj (Official Video)
Gena - Nuk kam faj (Official Video)

Rexhep Sinaj- S'ke faj ti kam faj une(Shqipja Master Produksion)
Rexhep Sinaj- S'ke faj ti kam faj une(Shqipja Master Produksion)

Rexhep Sinaj S'ke faj ti kam faj une.

Alketa Veliqi - Skam faj qe flas shqip (Duke Recituar vjershen me Lot)
Alketa Veliqi - Skam faj qe flas shqip (Duke Recituar vjershen me Lot)

Other duplicates of this video/song will be deleted from YouTube! Publishing: Mujedin RamadaniTVLLC protected: Mujedin RamadaniENT Partner: Acromax GmbH Re...

Xheni dhe Lumja - Nuk Kam Faj (Official)
Xheni dhe Lumja - Nuk Kam Faj (Official)

Xheni dhe Lumja - Nuk Kam Faj Album: Hitet e Benit Lumja nga Burreli - Tallava 2013 Lumturie Tahiri HIT 2013.

Albert Kola   jo jo nuk kam faj
Albert Kola jo jo nuk kam faj

Niti Halilaj - Un kam faj qe tkom marr
Ardi Rexhepi - Nuk kam faj ( Official 2014 )
Ardi Rexhepi - Nuk kam faj ( Official 2014 )

Teksti : Blerta Prebreza Rec, Mix- Mastering : Omeka Studio ( Bardhi Beselica ) -----TEXT----- Në Dhom vetem shtirë , lotojn syt e mi Smundem ti ndal dot, jo se ste kam ty Zemra Mbushur...

SKILLZAT - Dokna mire (OFFICIAL  VIDEO) 2011
SKILLZAT - Dokna mire (OFFICIAL VIDEO) 2011

Kliko per mu bo SUBSCRIBE ne kanalin e BABASTARS: http://youtube.com/user/​BABASTARSchannel.

XHENTY Ft. NOISIM  - S'KAM FAJ [ Prod. by noisim ]
XHENTY Ft. NOISIM - S'KAM FAJ [ Prod. by noisim ]

https://facebook.com/Xhenty.Official Studio : RadicaL RecordS Music by noisim Lyrics : Xhenty , Noisim Ketu mund te shkarkoni kengen me kualitet : Zippys...

leonora poloska - skom faj(+lyrics)
leonora poloska - skom faj(+lyrics)

LYRICS Gkastrati: ooo noooo ,nonono o nooooooo Me Ty Isha Sonnte Ajo na shikonte Te behem si djall nuk e le ajo te ma marre Kur aj me vonohet e me te takoooh...

Mentor Kurtishi  - Nuk jam fajtor
Mentor Kurtishi - Nuk jam fajtor

https://facebook.com/pages/Emra-Com.

Sef Duraj - A ka faj zemra
Sef Duraj - A ka faj zemra

Genti   Nuk Kam Faj
Genti Nuk Kam Faj

Jeta E Hidhur(Sef Duraj  A Kam Faj) (ACI HAYAT)
Jeta E Hidhur(Sef Duraj A Kam Faj) (ACI HAYAT)

Tony_3nt@tony.net.

MOS ,KAM ,FAJ ,UNE ,QE ,DASHUROJ
MOS ,KAM ,FAJ ,UNE ,QE ,DASHUROJ

ALFREDO,,,,

Mimoza Shkodra - Unë nuk kam faj
Mimoza Shkodra - Unë nuk kam faj

https://facebook.com/ALBANOTA.

2. Nora -- A kam faj
Leonora Poloska - Skam faj 2012 - www.zemra.de
Leonora Poloska - Skam faj 2012 - www.zemra.de

Leonora Poloska - Skam faj 2012 http://zemra.de.

Xheni ft Lumja - Nuk kam Faj
Artan Bakija - Nuk kam faj official video
Artan Bakija - Nuk kam faj official video

MUZIKA: ARTAN BAKIJA TEXTI: ARSIM BUNJAKU PRODUKSIONI: ART SOUND STUDIO VIDEO: FABRIKAPRODUKCIJA KLARINET: SPARTAK KURTESHI -TAKU GITARE: ARTAN.C.KASTRATI.

Beu bmd ft. Daniela ft. Emiljano - Nuk kam faj
Beu bmd ft. Daniela ft. Emiljano - Nuk kam faj

All rights reserved and protected by - HDMedia Production & HD.Music WorldWide$ Faqja Zyrtare : https://facebook.com/BeuBmdTheFamilyBrothers Adresa FCB :...

Albert Kola-jo jo nuk kam faj
Albert Kola-jo jo nuk kam faj

Kendon Albert Kola;jo jo nuk kam faj,teksti Albert Kola ,muzika Eduart Lekaj.

Qe te dua koke nuk kam faj
Qe te dua koke nuk kam faj

Bujar Qamili - Ske faj ti e skam faj une
Bujar Qamili - Ske faj ti e skam faj une

Ekskluzivisht nga AlbatradePlus AlbatradePlus (c)

Fest Nota e Arte 2011 - Poni - Nuk kam faj qe te dua
Fest Nota e Arte 2011 - Poni - Nuk kam faj qe te dua

Festival mbarekombetar i mbajtur ne vitin 2011 ne sallen univerzale -Shkup.

MOZI  MOS QAJ SE NUK KAM FAJ 2013
MOZI MOS QAJ SE NUK KAM FAJ 2013

"Festivali Pranverës R.T.SH. 1993"  Kënga: Nuk kam faj  Muzika: Artur Dhamo
"Festivali Pranverës R.T.SH. 1993" Kënga: Nuk kam faj Muzika: Artur Dhamo

"Festivali Pranverës R.T.SH. 1993" Kënga: Nuk kam faj Muzika: Artur Dhamo Teksti: Suzana Gramshi Orkestroi: Alfred Kaçinari Këndojnë: Artur Dhamo, Ludmilla B...

Polifest 2005 Saranda Ymeri Jo nuk kam faj Polifonia
Polifest 2005 Saranda Ymeri Jo nuk kam faj Polifonia

Pse kam faj - Shkelqim Kola
Pse kam faj - Shkelqim Kola

Pse kam faj - Shkelqim Kola... Shkelqim Kola by kliton lila..... kliton ....

Ibrahim Kasami - Sa kam faj shume mire e di
Ibrahim Kasami - Sa kam faj shume mire e di

Ibrahim Kasami - Sa kam faj shume mire e di.

Drenusha Latifi - Stë kam faj
Drenusha Latifi - Stë kam faj

Drenusha Latifi - Stë kam faj.

Sami Jakupi Gerdovci Nuk kam faj
Sami Jakupi Gerdovci Nuk kam faj

Sami Jakupi ( Gerdovci ) - Nuk Kam Faj.

Teuta Blaka- jo nuk kam faj
Teuta Blaka- jo nuk kam faj

Teuta Blaka - Jo nuk kam faj - ne Polifest ze vendin e 2-te.

Besa - Arabia (Faj) ft. Gmd Babydave (Official Video)
Besa - Arabia (Faj) ft. Gmd Babydave (Official Video)

Muzika : Kledi Bahiti, produced by Threedots Teksti : Kledi Bahiti , Besa, Gmd Babydave http://fb.com/Besa | https://facebook.com/gmdbabydave ProVide...

Kumrije Biba - Nuk kam faj
Kumrije Biba - Nuk kam faj

Kumrije Biba.

KOLLAZH CD nga Eurolindi "nuk kam faj"
KOLLAZH CD nga Eurolindi "nuk kam faj"

CD NE SHITJE NGA PRODUKSIONI EUROLINDI, ETC leonora poloska, valentina ajdari, shpat kasapi, mihrije braha dhe te tjer.

Festim Avdia - Nuk kam faj
Festim Avdia - Nuk kam faj

Ekskluzivisht nga Super Star Records https://facebook.com/SuperStarAlbania.

Teuta Blaka - Jo Nuk Kam Faj (Techno mixed by Mr.DJMASTER-X)
Teuta Blaka - Jo Nuk Kam Faj (Techno mixed by Mr.DJMASTER-X)

Albanian techno mix / Muzika shqiptare techno mix.

Perlat Pashaj - Jo mo jo s`ka faj Minushja
Perlat Pashaj - Jo mo jo s`ka faj Minushja

Cyanide - Nuk tkom faj
Cyanide - Nuk tkom faj

Sabri Fejzullahu - Pa faj (Official Song)
Sabri Fejzullahu - Pa faj (Official Song)

Facebook: http://facebook.com/ArkivaShqip.

Gentian Zhgjuni - Nuk kam Faj
Gentian Zhgjuni - Nuk kam Faj

Gentian Zhgjuni, Nuk kam Faj, 2011 Summer hit , new albanian songs, muzike shqip, kenge shqiptare.

Ritmi i Rruges - Kush ka faj
Ritmi i Rruges - Kush ka faj

Ritmi i Rruges #1 Një dritë e fortë pa plan, gjumin ma nxjerr Kot mundohem me u mshef nga ky diell pika verës jasht 100 zhurma i dëgjoj provoj, por smundem t...

Shpresa - Mos qaj mos qaj se une skam faj
Shpresa - Mos qaj mos qaj se une skam faj

ShPrEsA - Mos Qaj Se Un Skam Faj.

Skillz - A kom faj ( Diss Gold AG )
Skillz - A kom faj ( Diss Gold AG )

DuKaTi - Jetim pa faj (Official Video 2012) HD
DuKaTi - Jetim pa faj (Official Video 2012) HD

https://facebook.com/pages/DuKaTi/233009000102542 Intro: Baba djalin vuan ta zër e ta përzër, që ta pjek në hell të gjallë tja pres mishin me gërshërë. B...

Related Producers: gentivipsefedurajofficialdrenushalatifionairllapqiniiirizonablaka1adilrexhepiqerkesisnxGvp1GuGXKsVXB9ZlYEGQDExdsNd62YEECfQfA1KIPAvlorapolifoni1besaofficialflaviamioamoreemracom2biggnoosrecordsthenazi318nolinolossmangupiiiiarkivashqipdontmemirdotetakohemisuperstaralbaniamrdjmasterxfolkplustvalbatradeplusskiftermalitetvkoplikualswissfinestentardirexhepibabastarschannelmfxprotbadmcunicrap1genachannelshqipjamasterstudioradicalrecordsgkastratizemraeugeti113mrartsoundstudio4FlUmdiaUEO3L_v9P6NdgAproduksioniarbonialbanotamediaemracomofficialtonnytezakiymerlisvtB9PEOUFUq_g12bU4ej9Aardiana01

Find the Videos, Producers, & Vloggers You Want Faster