vidgrids.com : Online Video Search & Discovery Engine :

Adelina Ismaili Videos

Sabri fejzullahu ft Adelina ismaili
Sabri fejzullahu ft Adelina ismaili

Faqja në FACEBOOK | https://facebook.com/VizioniLibonia Publishing : Vizioni & Libonia All Rights Reserved (P) & (C) Vizioni & Libonia.

Adelina Ismaili feat Elita 5 - Sajzeza - 1996
Adelina Ismaili feat Elita 5 - Sajzeza - 1996

Music Video by Adelina & Elita 5 performing SAJZEZA 1996 © Iliada Entertainment.

Adelina Ismaili - Mos Ma Ndal LABIA
Adelina Ismaili - Mos Ma Ndal LABIA

Adelina Ismaili - Sonte
Adelina Ismaili - Sonte

Music Video by Adelina Ismaili performing Sonte - © 2000 Iliada Entertainment.

Adelina Ismaili ne Ap 2xl
Adelina Ismaili ne Ap 2xl

Adelina Ismaili DIVA Op Labi Party 2009
Adelina Ismaili DIVA Op Labi Party 2009

Adelina Ismaili - Lavdi ushtarit tim
Adelina Ismaili - Lavdi ushtarit tim

Music Video by Adelina Ismaili performing Lavdi ushtarit tim © 2000 Iliada Entertainment.

Adelina Ismaili - Dasma
Adelina Ismaili - Dasma

Adelina Ismaili - Zemren nuk ta fal - 1997
Adelina Ismaili - Zemren nuk ta fal - 1997

Adelina Ismaili 18 vjeqare Festivali i Shqiperise.

Adelina Ismaili   Cigarxhiu I Vogel
Adelina Ismaili Cigarxhiu I Vogel

Adelina Ismaili dhe Nëna e saj - (Intervista LIVE në Danimark) 2002
Adelina Ismaili dhe Nëna e saj - (Intervista LIVE në Danimark) 2002

Adelina Ismaili dhe Nëna e saj - {Intervista LIVE në Danimark} 22.12.2002.

Adelina Ismaili - Amaneti - 2000
Adelina Ismaili - Amaneti - 2000

Adelina 21 vjeqare.

ADELINA ISMAILI NE VITET E 90 TA, SHIJOI KULMIN E KARRIERES
ADELINA ISMAILI NE VITET E 90 TA, SHIJOI KULMIN E KARRIERES

Gazetar: Vlorijan Halili Montazhi: Arianit Halili.

Adelina Ismaili - 100% Zeshkane
Adelina Ismaili - 100% Zeshkane

Music Video by Adelina Ismaili performing 100% Zeshkane © 1996 Iliada Entertainment.

Adelina Ismaili - Në Prizren (Fushata LDK) 2013
Adelina Ismaili - Në Prizren (Fushata LDK) 2013

ADELINA ISMAILI - Ne PREIZREN ( Fushata e LDK-se) 31.11.2013.

Adelina ismaili,sabri fejzullahu,sinan vllasaliu - potpuri
Adelina ismaili,sabri fejzullahu,sinan vllasaliu - potpuri

Adelina ismaili,sabri fejzullahu,sinan vllasaliu - potpuri.

Adelina Ismaili - Fuck the government - 2000
Adelina Ismaili - Fuck the government - 2000

Adelina 21 vjeqare.

Adelina Ismaili - You're my angel - 2000
Adelina Ismaili - You're my angel - 2000

Adelina 21 vjeqare.

Adelina Ismaili - Në Vushtrri (Fushata LDK)
Adelina Ismaili - Në Vushtrri (Fushata LDK)

ADELINA ISMAILI - Ne Vushtri (Fushata e LDK -se) 2013.

Adelina Ismaili - Urdhër i ri Illyric - 2010
Adelina Ismaili - Urdhër i ri Illyric - 2010

Adelina Ismaili new clip 2010 - Dhuratë për fansa!!!!!!!

Adelina Ismaili - Express Live 2012
Adelina Ismaili - Express Live 2012

Flet per Leonora Jakupin,Kercenimet,Arkanin,Enver Sekiraqa,Triumf Riza,Bomba ne Koncerte,Politika....E shum te tjera.

Adelina - Skenderbe (Official HD)
Adelina - Skenderbe (Official HD)

Music Video by Adelina performing Skendërbe 2012 © Iliada Entertainment Executive Studio: Pik Studio Music & Lyrics by Adelina Ismaili Produced by Adelina Is...

Adelina Ismaili - Tavolina e gjorë - 1988
Adelina Ismaili - Tavolina e gjorë - 1988

Adelina Ismaili ne moshen 7 vjeqare Flm Besfort Hasanaj per Arkivin.

roligt,fun,humor, music, dance,barn,ont, children,jump,emir,adelina ismaili,ku ma ke,joke,laugh,
roligt,fun,humor, music, dance,barn,ont, children,jump,emir,adelina ismaili,ku ma ke,joke,laugh,

roligt, dans, barn, children, ont, rumpa, skratt, dance, baby, laugh, pojke, glad pojke, boy, happy boy, emir berisha, emir, hopp, jump, ku ma ke, adelina is...

Sabri Fejzullahu & Adelina Ismajli - Potpuri Gezuar me Palma Gjilan
Sabri Fejzullahu & Adelina Ismajli - Potpuri Gezuar me Palma Gjilan

Official Fan page of PalmaGjilan http://facebook.com/pages/Palma-Gjilan-Gmbh/121056961414268?fref=ts.

ADELINA ISMAILI - Këngë për fëmijë (kollazh 1988 -1989)
ADELINA ISMAILI - Këngë për fëmijë (kollazh 1988 -1989)

ADELINA ISMAILI - Këngë për fëmijë (kollazh 1988 -1989) Nostalgji nder vite nga DVIA e muzikes shqiptare ADELINA ISMAILI.

Adelina Ismaili - Mirëdita - 2006
Adelina Ismaili - Mirëdita - 2006

Adelina Ismaili Projekti Mirëdita.

Adelina Ismaili ft. Faudel - I love you more (Official Video HD)
Adelina Ismaili ft. Faudel - I love you more (Official Video HD)

Facebook: http://facebook.com/ArkivaShqip (c) Iliada Entertainment, Xpert Events 2011 en accord avec d'Universal Music - Music Video by Adelina feat Faud...

Adelina Ismaili & Stupcat - Adelin moj Adelin
Adelina Ismaili & Stupcat - Adelin moj Adelin

Adelina Ismaili & Stupcat - Adelin moj Adelin.

Adelina Ismaili - I din Meta punt e veta - 1993
Adelina Ismaili - I din Meta punt e veta - 1993

Adelina ne moshen 14 vjeqare Flm Besfort Hasanaj per arkivin.

KU NA MBETI ADELINA ISMAILI?!
KU NA MBETI ADELINA ISMAILI?!

Gazetare:Vlorijan Halili Montazha: Arianit Halili Kamera: Lirak Stublla.

Adelina Ismaili - Ne jemi bukuria e atdheut - 1986
Adelina Ismaili - Ne jemi bukuria e atdheut - 1986

Adelina Ismaili ne moshen 7 vjeqare Flm Besfort Hasanaj per Arkivin.

Adelina Ismaili - Nanës tande çka i bana
Adelina Ismaili - Nanës tande çka i bana

Adelina Ismajli - Nanes tande qka i bana 1998.

Adelina Ismaili - Summer Tour 2012 - Saranda Albania
Adelina Ismaili - Summer Tour 2012 - Saranda Albania

Adelina Ismaili on concert Albania 2012.

Adelina Ismaili - Do të bëhëmi milioner - 1988
Adelina Ismaili - Do të bëhëmi milioner - 1988

Adelina Ismaili ne moshen 9 vjeqare Flm Besfort Hasanaj per Arkivin.

Adelina Ismaili dhe Sabri Fejzullahu - Kallma cigaren new hit 2010
Adelina Ismaili dhe Sabri Fejzullahu - Kallma cigaren new hit 2010

Na vizitoni në Facebook : https://facebook.com/pages/Pa-Dor%C3%ABza/158583930965821.

Adelina Ismaili - Mbylli sytë
Adelina Ismaili - Mbylli sytë

Na vizitoni në Facebook: https://facebook.com/pages/Pa-Dor%C3%ABza/158583930965821.

Përrallë me Tupan - Adelina Ismaili
Përrallë me Tupan - Adelina Ismaili

Musafir Special: DIVA Adelina Ismaili flet per vrasjen e Triumf Riza dhe jeten e saj.

60 SEKONDA: ADELINA ISMAILI
60 SEKONDA: ADELINA ISMAILI

Intervistoi: Vlorijan Halili Kamera: Mirand Karamani Montazhi: Arianit Halili.

Adelina Ismaili - Nuk Ngec Live Performances (Kenga Magjike 2009)
Adelina Ismaili - Nuk Ngec Live Performances (Kenga Magjike 2009)

Pop Queen Adelina Ismaili Performing in Mega Show *Kenga Magjike* In Albania 2009 Modernator:Ardit Gjebrea & Katerina Kongoli.

Adelina Ismaili - 1/2/ 3 - 1995
Adelina Ismaili - 1/2/ 3 - 1995

Adelina 15 vjeqare Flm Besfort Hasanaj per arkiv.

Adelina Ismaili - Pink Panter - 1987
Adelina Ismaili - Pink Panter - 1987

Adelina Ismaili ne moshen 7 vjeqare Flm Besfort Hasanaj per Arkivin.

Adelina Ismaili & Labi - Vallzim (OP LABI PARTY 2009)
Adelina Ismaili & Labi - Vallzim (OP LABI PARTY 2009)

Adelina Ismaili - Po du me u knaq (Op op Labi 2004)
Adelina Ismaili - Po du me u knaq (Op op Labi 2004)

Adelina Ismaili - Po du me u knaq (Op op Labi 2004)

Adelina Ismaili - 01.01.2014 - Gjilan KS
Adelina Ismaili - 01.01.2014 - Gjilan KS

Adelina Ismaili on stage - Show Case @ Meteor Club - Gjilan KS 01.01.14.

Adelina Ismaili - Nga zeroja në fitore
Adelina Ismaili - Nga zeroja në fitore

Music Video by Adelina performing Nga zeroja në fitore 2006 © Iliada Entertainment.

Adelina Ismaili - Ujk (Official Video)
Adelina Ismaili - Ujk (Official Video)

Adelina Ismajli - Ujk 2008.

Adelina Ismaili - Nuk ngec ( KENGA MAGJIKE 2009 )
Adelina Ismaili - Nuk ngec ( KENGA MAGJIKE 2009 )

Vizitoni faqën ekskluzive të Adelina Ismailit divaadelina.skyrock.com dhe informohuni saktë, shpejtë dhe drejtë. -Nga ``Vëllau``

Related Producers: iliadaentertainmentbajramadelinaadelinaarbenkasamiadelinafansipriveklankosovaQPWgNNuWGj_15hNB8XqAowsabriberishaarkivashqiptringdigitaltvvalamalatvpalmagjilanofficialQWNGnFXGXOsWtyhueH9LugJHy5pvYXuvCeVxWm70ADXQvizioniliboniaKRQyJnt8AZWOTbhReI6SSQthemergimgashi

Find the Videos, Producers, & Vloggers You Want Faster