vidgrids.com : Online Video Search & Discovery Engine :

Dasma E Teutes Videos

Dasma Iliri Teuta
Dasma Iliri Teuta

Per kontakt me kengetarin Osman Imeraj dhe valltaret 049 328 247.

Blero Teuta Urime pervjetori i marteses !!!
Blero Teuta Urime pervjetori i marteses !!!

https://facebook.com/pages/Blero-Fan-Club/124005787707746.

Dasma Iliri Teuta ,1
Dasma Iliri Teuta ,1

Per kontakt me kengetarin dhe valltaret 049 328 247 Dasma e Ilirit dhe teutes,08,07.2010.

Blero Teuta Krasniqi & Tara - Intervista ne emisionin Imazh RTK
Blero Teuta Krasniqi & Tara - Intervista ne emisionin Imazh RTK

besfort.tv - Blero Teuta Krasniqi & Tara - Intervista ne emisionin Imazh RTK https://facebook.com/BESFORTVIDEOM1.

Martesa e Ilirit me Teuten.
Martesa e Ilirit me Teuten.

Per kontakt me Kengetarin dhe Valltaret , kontaktoni: +386 49 328 247.

Dasma Iliri Teuta 3
Dasma Iliri Teuta 3

Blero Dhe Teuta Para dhe Pas...
Blero Dhe Teuta Para dhe Pas...

Per me shum info : http://bubblews.com/news/9725380-blero-amp-teuta Mendimi juaj per ket Ndarje ?

Teuta Skraparit - Kolazh Dasme (Official Video)
Teuta Skraparit - Kolazh Dasme (Official Video)

MINIMAX Foto sesion Teuta Blero
MINIMAX Foto sesion Teuta Blero

Teuta Krasniqi & Blerim Muharremi &Tara-Koleksioni Minimax Shopping Center - Prishtine-Kosovo 2013 Prapaskenat e fotosesionit Photo by Avni Selmani.

Pa Teklif - Kriza ne Martese Teuta Krasniqi - 02.06.2013
Pa Teklif - Kriza ne Martese Teuta Krasniqi - 02.06.2013

Me mysafire: Mihrije Braha, Arbnesha Grabovci Nixha, Enkela Bisha dhe Adriana Matoshi.

Teuta e Skraparit - Kolazh dasme
Teuta e Skraparit - Kolazh dasme

dasma e Elises...Bledar Hoxha, Teuta dyrmishi
dasma e Elises...Bledar Hoxha, Teuta dyrmishi

TEUTA SELIMI E PERMBUSHUR ME JETEN NE CDO ASPEKT!
TEUTA SELIMI E PERMBUSHUR ME JETEN NE CDO ASPEKT!

Story: Vlorijan Halili Kamera: Dardan Stublla Montazhi: Dren Spahiu Vizioni: http://prive.al/

Teuta Selimi - Luhet Vallja
Avni Selmani Photoshooting Blero, Teuta & Tara by MINIMAX Shoping Center
Avni Selmani Photoshooting Blero, Teuta & Tara by MINIMAX Shoping Center

Avni Selmani Photography Photoshooting : Blero Muharremi Teuta Krasniqi - Muharremi Tara Muharremi Veshjet: MINMAX Shoping Center Video by :: VSM.

TEUTA E SKRAPARIT KOLAZH VALLE JUGU TRESHE LIVE DJ JOLDI PER DASMA 2012
TEUTA E SKRAPARIT KOLAZH VALLE JUGU TRESHE LIVE DJ JOLDI PER DASMA 2012

LIKE http://facebook.com/joldidj LIKE http://facebook.com/fanpace?sk=wall LIKE ...

ÇFARË PO NDODH ME TEUTEN DHE BLERON - MixMax ZICO TV HD
ÇFARË PO NDODH ME TEUTEN DHE BLERON - MixMax ZICO TV HD

TEUTA E SKRAPARIT  MARIKA KOLAZH LIVE  REC  DJ KETI VIDEO CLUB ALDESI FIER PER DASMA 2011 2012
TEUTA E SKRAPARIT MARIKA KOLAZH LIVE REC DJ KETI VIDEO CLUB ALDESI FIER PER DASMA 2011 2012

http://facebook.com/videoclubaldesifieralbania FRIENDS http://facebook.com/profile.php?i... http://videoclubaldesifier-djketi.tk/ ..... DJ KETI VIDEO CLUB ALDESI CEL..0692667303 ...

Teuta Thaqi - Dasma
Best COUPLE - Blero & Teuta Krasniqi - ZHURMA SHOW AWARDS 6 - ZICO TV HD
Best COUPLE - Blero & Teuta Krasniqi - ZHURMA SHOW AWARDS 6 - ZICO TV HD

ZHURMA SHOW AWARDS 2010.

Teuta Krasniqi - Avni Selmani photoshooting for Anaderm
Teuta Krasniqi - Avni Selmani photoshooting for Anaderm

Copyrights 2014 All Rights Reserved by VSM.

Teuta Dyrmishi  Ktheje koken prapa
Teuta Dyrmishi Ktheje koken prapa

Teuta Selimi tallava ne dasmen time  Disco Laluna  live
Teuta Selimi tallava ne dasmen time Disco Laluna live

https://facebook.com/pages/Frameproduction/570824836262751.

Blero Teuta Tara 3 Personna qe dua shummme..wmv
Blero Teuta Tara 3 Personna qe dua shummme..wmv

Sh.k.a."Teuta"Lozanë-Zvicër-Fest.Fance 2009.1.Dasem Kosovare
Sh.k.a."Teuta"Lozanë-Zvicër-Fest.Fance 2009.1.Dasem Kosovare

Festivali Folklorik Ndërkombëtar i 20-ti me radhë ,muar pjesë per herë të parë edhe Kosova,e përfaqësuar nga Shoqëria kulturore "TEUTA"e Lozanës në Zvicër. por keni parasysh...

ferd mjeshtri teuta skraparit  ramazan hani  kolazh live
ferd mjeshtri teuta skraparit ramazan hani kolazh live

ferd mjeshtri klarinet tel....00306945209716...00355696513159 https://facebook.com/ferd.mjeshtri.

Studio Ajla Teuta dhe Sali Berisha Dasma
Studio Ajla Teuta dhe Sali Berisha Dasma

Besart & Teuta Wedding Clip,
Besart & Teuta Wedding Clip,

Prodhim nga TOP STUDIO PRODUCTION STRUGE, VIDEO KLIP I DASMES Inçizim nga Top Studio Production Struge Kontakt +389-70-684-691 http://facebook.com/topstudio.

Promo - Ma pikturo endrren_Shtepia e Medes - E hene 16:50
Promo - Ma pikturo endrren_Shtepia e Medes - E hene 16:50

Op Labi party 2014 - Teuta Selimi, Shkurta Gashi
Op Labi party 2014 - Teuta Selimi, Shkurta Gashi

https://facebook.com/pages/1-Kafe-Me-Labin/216113715120497.

TEUTA E SKRAPARIT & DJ JOLDI KOLAZH LIVE 1 DJ JOLDI PER DASMA 2012
TEUTA E SKRAPARIT & DJ JOLDI KOLAZH LIVE 1 DJ JOLDI PER DASMA 2012

LIKE http://facebook.com/joldidj LIKE http://facebook.com/fanpace?sk=wall LIKE ...

TEUTA E SKRAPARIT & DJ JOLDI KOLAZH LIVE 2 DJ JOLDI PER DASMA 2012
TEUTA E SKRAPARIT & DJ JOLDI KOLAZH LIVE 2 DJ JOLDI PER DASMA 2012

LIKE http://facebook.com/joldidj LIKE http://facebook.com/fanpace?sk=wall LIKE ...

Blero i kunderpergjigjet emisionit THUMB
Blero i kunderpergjigjet emisionit THUMB

EDMOND BREGU & TEUTA SKRAPARIT DIL MOJ VASHE NE DRITARE PETALET E TRENDAFILIT
EDMOND BREGU & TEUTA SKRAPARIT DIL MOJ VASHE NE DRITARE PETALET E TRENDAFILIT

Shtepite e bukura te Kosoves - Shtepia e Teuta Krasniqit 16.02.2015
Shtepite e bukura te Kosoves - Shtepia e Teuta Krasniqit 16.02.2015

Shtepite e bukura te Kosoves - Shtepia e Teuta Krasniqit 16.02.2015.

60 Sekonda: Blero
60 Sekonda: Blero

Gazetare: Maki Bajrami Kamerman: Lirak Stublla Montazher: Arianit Halili Vizioni: http://prive.al/ Vizioni: http://prive.al/

blero dhe teuta
blero dhe teuta

Blero dhe Teuta Krasniqi-Foto
Blero dhe Teuta Krasniqi-Foto

Disa foto te qiftit Blero&Teuta.

Mark Gjoka Kalaja e Teutes
Mark Gjoka Kalaja e Teutes

Teksti: Fran Laska Muzika: Mark Gjoka Kendon: Mark Gjoka.

Live ne Dasmen e Familjes Qehaja - 31.7.13_LIVE MUZIK
Live ne Dasmen e Familjes Qehaja - 31.7.13_LIVE MUZIK

Live ne Dasmen e Familjes Qehaja ne Hotel Planet Gjilan MEDA - Do ta kallim (LIVE) - 31.7.2013.

Teuta Selimi - E pa shprese (Official Video HD)
Teuta Selimi - E pa shprese (Official Video HD)

Facebook: https://facebook.com/ArkivaShqip Music & Arrangement by Vullnet Ibraimi Lyrics: Vullnet Ibraimi.

Teuta Selimi  - Loqka jem
Teuta Selimi - Loqka jem

Produksioni LYRA (c)

Teuta Selimi - Pi Raki e Mendoj Per Ty
Teuta Selimi - Pi Raki e Mendoj Per Ty

Teuta Selimi - Pi Raki e Mendoj Per Ty.

PANDORA - Mos nenshkruj (Official Video HD)
PANDORA - Mos nenshkruj (Official Video HD)

Facebook: https://facebook.com/PandoraALB Fan Page: https://facebook.com/PandoraAlbania Twitter: https://twitter.com/PandoraAlbania Teksti: Suzana Fazliu Muzika: Naim Qukiqi...

Silva Gunbardhi & Dafi - Tequila (Official Video HD)
Silva Gunbardhi & Dafi - Tequila (Official Video HD)

Facebook: http://facebook.com/ArkivaShqip Artist booking? booking@acromax.de Video by MAX Production Music: Silva Lyrics: Dafi Styling: Erion Kici Arrangement: MAX Audio (Alandy)

Pa Teklif - Jeta e nates Teuta Krasniqi 9-1-2013
Pa Teklif - Jeta e nates Teuta Krasniqi 9-1-2013

60SEKONDA DONAT QOSJA
60SEKONDA DONAT QOSJA

Vizioni: http://prive.al/

Sinan Vllasaliu ft. Vjollca Haxhiu - Nanush (Official Video HD)
Sinan Vllasaliu ft. Vjollca Haxhiu - Nanush (Official Video HD)

Facebook: https://facebook.com/ArkivaShqip Artist booking? booking@acromax.de Produced by Emracom Music by Alban Furtuna Lyrics: Fatmir Muja Intro performed by Valton Krasniqi.

Related Producers: zenuni2priveklankosovaarkivashqipdeejayjoldipateklifproduksionilyravistracidelrodimusicofficialpandoraofficialmusicshowbizinewstv1kafemelabinabazkrasniqi1234topstudioproductionsQngVUTkc5DZtG5c8fo5ETApoezidashuriestudioajlaBOEccdSVOxqq6RiqhyeCxgHVRG3SNRdSRCbW_1AJD7wgthegjkcityFaq7s3Ke3LatieAXyLysfwrtv21officialframeproduction2013minimaxcomercial4mimicyrus93halimkrasniqi1993kosovawoodhdefirnbmixmaxzicotvhdvideoclubaldesiadelinnableroofestivali1shqipjamasterzhurmashowawardsproduksioniarbonibxKthTcEvT3tWXtvl4eOag

Find the Videos, Producers, & Vloggers You Want Faster