vidgrids.com : Online Video Search & Discovery Engine :

Dasma E Teutes Videos

dasma iliri teuta
dasma iliri teuta

Per kontakt me kengetarin dhe valltaret 049 328 247.

Dasma e Teutes dhe Bleros - RTK
Dasma e Teutes dhe Bleros - RTK

Rin' ON Emision Argetues , cdo te shtune ne ora 18:30 ne Radio Televizionin e Kosoves. Redaktore: Erleta Hoti Koordinatore: Shkurte Hyseni Moderatore dhe gaz...

Dasma Iliri Teuta ,1
Dasma Iliri Teuta ,1

Per kontakt me kengetarin dhe valltaret 049 328 247 Dasma e Ilirit dhe teutes,08,07.2010.

Blero Teuta Urime pervjetori i marteses !!!
Blero Teuta Urime pervjetori i marteses !!!

https://facebook.com/pages/Blero-Fan-Club/124005787707746.

Martesa e Ilirit me Teuten.
Martesa e Ilirit me Teuten.

Per kontakt me Kengetarin dhe Valltaret , kontaktoni: +386 49 328 247.

dasma e Elises...Bledar Hoxha, Teuta dyrmishi
dasma e Elises...Bledar Hoxha, Teuta dyrmishi

Dasma Iliri Teuta 3
Dasma Iliri Teuta 3

Teuta e Skraparit - Kolazh dasme (Official HD Video)
Teuta e Skraparit - Kolazh dasme (Official HD Video)

Blero Teuta Krasniqi & Tara - Intervista ne emisionin Imazh RTK
Blero Teuta Krasniqi & Tara - Intervista ne emisionin Imazh RTK

besfort.tv - Blero Teuta Krasniqi & Tara - Intervista ne emisionin Imazh RTK http://facebook.com/pages/BESFORT-VIDEO-M1/120596134637705.

Dasma E Ermalit
Dasma E Ermalit

Dasma e Ermalit me Arianen!

Teuta Skraparit - Kolazh Dasme (Official Video)
Teuta Skraparit - Kolazh Dasme (Official Video)

Teuta e Skraparit - Kolazh dasme
Teuta e Skraparit - Kolazh dasme

MINIMAX Foto sesion Teuta Blero
MINIMAX Foto sesion Teuta Blero

Teuta Krasniqi & Blerim Muharremi &Tara-Koleksioni Minimax Shopping Center - Prishtine-Kosovo 2013 Prapaskenat e fotosesionit Photo by Avni Selmani.

Martesa me e bukur qe ka ndodhur ndonjehere ne Kosovë
Martesa me e bukur qe ka ndodhur ndonjehere ne Kosovë

Martesa me e bukur qe ka ndodhur ndonjehere ne Kosovë.

dasma e ilirit 1
dasma e ilirit 1

Teuta Sadiku Ne dasmen time
Teuta Sadiku Ne dasmen time

Teuta Thaqi - Dasma
Teuta Thaqi - Dasma

Copyright P.M. "Arboni" - Gjilan 2013 http://facebook.com/produksionimuzikor.arboni.

Teuta dhe Blero 2010
Teuta dhe Blero 2010

Grim dhe floket - "Teuta & Nita" në Dasma TV
Grim dhe floket - "Teuta & Nita" në Dasma TV

Sonte 19.11.2013 transmetohet emisioni per grimin dhe floket ne kanalin 103 ne Ipko. Dasma TV - Ju sjell te bukuren ne shtepi!

Sh.k.a."Teuta"Lozanë-Zvicër-Fest.Fance 2009.1.Dasem Kosovare
Sh.k.a."Teuta"Lozanë-Zvicër-Fest.Fance 2009.1.Dasem Kosovare

Festivali Folklorik Ndërkombëtar i 20-ti me radhë ,muar pjesë per herë të parë edhe Kosova,e përfaqësuar nga Shoqëria kulturore "TEUTA"e Lozanës në Zvicër. p...

Disco bleoni ( Teuta selimi )
Disco bleoni ( Teuta selimi )

Teuta selimi.

TEUTA E SKRAPARIT MARIKA KOLAZH LIVE REC DJ KETI VIDEO CLUB ALDESI FIER PER DASMA 2011 2012
TEUTA E SKRAPARIT MARIKA KOLAZH LIVE REC DJ KETI VIDEO CLUB ALDESI FIER PER DASMA 2011 2012

http://facebook.com/videoclubaldesifieralbania FRIENDS http://facebook.com/profile.php?i... http://videoclubaldesifier-djketi.tk/ ..... DJ KETI VIDEO...

Besart & Teuta Wedding Clip,
Besart & Teuta Wedding Clip,

Prodhim nga TOP STUDIO PRODUCTION STRUGE, VIDEO KLIP I DASMES Inçizim nga Top Studio Production Struge Kontakt +389-70-684-691 http://facebook.com/topstudio.

Dasma Martesa Hochzeit Mia & Arment Hyrje e Nuses.mp4
Dasma Martesa Hochzeit Mia & Arment Hyrje e Nuses.mp4

Dasma Jone Martesa Jone me 08.08.2009 Unsere Hochzeit.

Teuta Dyrmishi - Dy mbreteresha Shqiptare (Dee Jay_GeRi)
Teuta Dyrmishi - Dy mbreteresha Shqiptare (Dee Jay_GeRi)

http://facebook.com/pages/DeeJay_GeRi/139781646043438.

TEUTA SELIMI & BES PRIZRENI NË PARIS - TALLAVA SPECIAL
TEUTA SELIMI & BES PRIZRENI NË PARIS - TALLAVA SPECIAL

Teuta Selimi & Bes Prizreni /sint/ në Paris - special per Burimin.

Mode - Fustanat e kreatores Teuta Matoshi
Mode - Fustanat e kreatores Teuta Matoshi

Emision me kreatoret tona ne DASMA TV.

Teuta Selimi tallava ne dasmen time Disco Laluna live
Teuta Selimi tallava ne dasmen time Disco Laluna live

https://facebook.com/pages/Frameproduction/570824836262751.

Teuta Selimi - E pa shprese (Official Video HD)
Teuta Selimi - E pa shprese (Official Video HD)

Facebook: https://facebook.com/ArkivaShqip Music & Arrangement by Vullnet Ibraimi Lyrics: Vullnet Ibraimi.

Teuta Selimi - Pi raki e mendoj per ty
Teuta Selimi - Pi raki e mendoj per ty

Teuta Selimi-Pi Raki e Mendoj Per Ty
Teuta Selimi-Pi Raki e Mendoj Per Ty

MEDA - Do ta kallim (LIVE) - Live ne Dasmen e Familjes Qehaja - 31.7.13
MEDA - Do ta kallim (LIVE) - Live ne Dasmen e Familjes Qehaja - 31.7.13

Live ne Dasmen e Familjes Qehaja ne Hotel Planet Gjilan 31.7.2013.

Teuta Selimi live
Teuta Selimi live

Teuta Selimi Live
Teuta Selimi Live

Teuta Selimi live.

EDMOND BREGU & TEUTA SKRAPARIT DIL MOJ VASHE NE DRITARE PETALET E TRENDAFILIT
EDMOND BREGU & TEUTA SKRAPARIT DIL MOJ VASHE NE DRITARE PETALET E TRENDAFILIT

Teuta Selimi live ne Hamburg
Teuta Selimi live ne Hamburg

Shishtavec 2013-Dasma e Letnik Bales (Valle)
Shishtavec 2013-Dasma e Letnik Bales (Valle)

Shishtavec 2013-Dasma e Letnik Bales.

Kafeneja Jone - Saranda
Kafeneja Jone - Saranda

Pjes nga seriali "Kafeneja jone" prej me te mires Sarandes Teuta Krasniqi.

Dita e Grave e Marigones 17.07.2011 - 2013
Dita e Grave e Marigones 17.07.2011 - 2013

Dita e Grave e Marigones ne Drenas, Drenice 2011.

Kafeneja Jone - Epizodi 184 - 31.12.2009 Pjesa 3/3 "Viti i Ri " Powered by : BeDu-Studio
Kafeneja Jone - Epizodi 184 - 31.12.2009 Pjesa 3/3 "Viti i Ri " Powered by : BeDu-Studio

Kafeneja Jone - Epizodi 184 - 31.12.2009 Pjesa 3/3 "Viti i Ri " Powered by : BeDu-Studio.

Pa Teklif - Kriza ne Martese Teuta Krasniqi - 02.06.2013
Pa Teklif - Kriza ne Martese Teuta Krasniqi - 02.06.2013

Me mysafire: Mihrije Braha, Arbnesha Grabovci Nixha, Enkela Bisha dhe Adriana Matoshi.

Blero Teuta Tara 3 Personna qe dua shummme..wmv
Blero Teuta Tara 3 Personna qe dua shummme..wmv

Shyhrete Behluli - Dasma e dajes (Eurolindi & ETC) Gezuar 2014
Shyhrete Behluli - Dasma e dajes (Eurolindi & ETC) Gezuar 2014

Copyright © EuroLindi & ETC. All rights reserved. ''Me i miri me me te Miret'' Producent: Bujar Avdimetaj Eurolindi në Youtube: youtube.com/EurolindiNFM ...

TEUTA SELIMI DHE PROJEKTET E REJA, 20 09 2013
TEUTA SELIMI DHE PROJEKTET E REJA, 20 09 2013

TEUTA SELIMI DHE PROJEKTET E REJA, 20 09 2013.

E diela shqiptare - Dasma e Klaudia Pepa & Albi Nako! (7 korrik 2013)
E diela shqiptare - Dasma e Klaudia Pepa & Albi Nako! (7 korrik 2013)

Facebook: https://facebook.com/tvklan Talk-show LIVE cdo te diele ne 13:30 ne KLANHD & TVKLAN nga Ardit Gjebrea.

Dasma e Korab Jetishit
Dasma e Korab Jetishit

Shkurte Gashi +37744274714 Valbona Spahiu Aferdita Elshani  Leta Elvana Sadriu Teuta Selimi
Shkurte Gashi +37744274714 Valbona Spahiu Aferdita Elshani Leta Elvana Sadriu Teuta Selimi

nexhat osmani +37744274714 vllezrit krasniqi +37744274714 fatlume popovci +38649111075 motrat mustafa +37744274714 nikoll nikprelaj kumrije mustafa +37744274...

Teuta Dyrmishi - Ktheje koken prapa
Teuta Dyrmishi - Ktheje koken prapa

Related Producers: zenuni2valonskivjani100elrodimusicofficialdasmatvofficialedvinbashaQngVUTkc5DZtG5c8fo5ETABOEccdSVOxqq6RiqhyeCxgarkivashqipisco23rmagv2-jDjkwPjAKwIPsiz5tQilovekosova88bedustudiotelevizioniklansupershahistiAEH-yO45JiVHhzRUPa5OkQshqipjamasterkohavisionofficialeurolindinfmframeproduction2013pateklifadelinnablerooam160711miaarmentkosovawoodhdtonikosova1minimaxcomercialfolkplustv4mimicyrus93shtrumfetttaefirnbthemras93proshqiptarvideoclubaldesitopstudioproductionsmyDq3sYkFfgBCbNovryCTgfestivali1peshku100medi124produksioniarbonithebesivizion

Find the Videos, Producers, & Vloggers You Want Faster