vidgrids.com : Online Video Search & Discovery Engine :

Mirdite Albania Videos

Lurthe, Mirdite, Albania 2014
Lurthe, Mirdite, Albania 2014

Basha në Lezhë e Mirditë - Top Channel Albania - News - Lajme
Basha në Lezhë e Mirditë - Top Channel Albania - News - Lajme

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte në Lezhë dhe në Mirditë, prej nga u kërkoi demokratëve të përdorin me zgjuarsi votën e tyre, për të zgjed...

Miresevjen ne Mirdite-Welcome to Mirdita-Benvenuto a Mirdita
Miresevjen ne Mirdite-Welcome to Mirdita-Benvenuto a Mirdita

Lurth Mirdite
Lurth Mirdite

BERISHA INAUGURIME MIRDITE   M5 T1
BERISHA INAUGURIME MIRDITE M5 T1

BERISHA NE MIRDITE ABCNews 31 Maj
BERISHA NE MIRDITE ABCNews 31 Maj

ABCNews 31 Maj.

MIRDITE  5 ZYRTARE NE PRANGA
MIRDITE 5 ZYRTARE NE PRANGA

MIRDITE 5 ZYRTARE NE PRANGA.

Kids Who Care
Kids Who Care

Kids Who Care Fort Worth Theatre Group visits Rreshen, Mirdite, Albania to perform with their friends from the International Camp last summer. Rreshen has be...

PD, takime me antaresine ne Mirdite e Lezhe. Basha: Votoni per vlerat
PD, takime me antaresine ne Mirdite e Lezhe. Basha: Votoni per vlerat

Ne kuvendet kombetare te Mirdites e Lezhes, kryetari I PD Lulzim Basha I kerkoi anetaresise te perdore voten me pergjegjesi per te zgjedhur me te miret ne dr...

Mirditë, burri para se të varte veten masakroi gruan me çekiç e thikë
Mirditë, burri para se të varte veten masakroi gruan me çekiç e thikë

Mirditë- Pas ekspertizes mjeko ligjore të kryer në morgun e spitalit të Rreshenit policia e Mirdites ka dhënë detaje të reja në lidhje me krimin e dyfishtë t...

Besnik Paci Inagurimi Kishes Domgjon, Fan, Mirdite - 13/06/2010
Besnik Paci Inagurimi Kishes Domgjon, Fan, Mirdite - 13/06/2010

Vrau një dhe plagosi një tjetër në Lurë, arrestohet në Mirditë
Vrau një dhe plagosi një tjetër në Lurë, arrestohet në Mirditë

Mirditë- Arrestohet autori i vrasjes së një personi dhe plagosjes së një tjetri rreth një javë më parë në zonën e Lurës në Dibër. 34-vjecari, Ilir Rajta, u v...

A1 Report -  Mirditë, vret gruan e veten. Trupat iu hidhen mbi kamion
A1 Report - Mirditë, vret gruan e veten. Trupat iu hidhen mbi kamion

MIRDITE -- Zbardhen rrethanat e vdekjes së çiftit Biba në fshatin Domgjon të Mirditës paraditen e sotme: 50-vjeçari Mark Biba ka vrarë më parë gruan e tij me...

Mirdite Rreshen Kulla e Kapedanit.dasma mirditore
Mirdite Rreshen Kulla e Kapedanit.dasma mirditore

TALE LEZHE
TALE LEZHE

PIKTOR / ALDO LLESHI___LINDUR NE KONAJ FAN MIRDITE / ALBANIA .

TOPALLI NE MIRDITE ABC NEWS 16 SHKURT.wmv
TOPALLI NE MIRDITE ABC NEWS 16 SHKURT.wmv

ABC NEWS 16 SHKURT.

GJOVALIN SHANI-SHAL,SHOSH,MIRDITE
GJOVALIN SHANI-SHAL,SHOSH,MIRDITE

by : s.zhivani.

Folku një mënyrë për të tërhequr turistët e huaj në Mirditë- RTV Ora News- Lajmi i fundit-
Folku një mënyrë për të tërhequr turistët e huaj në Mirditë- RTV Ora News- Lajmi i fundit-

Mirditë - Turizmi në Shqipëri po orientohet gjithnjë e më tepër ndaj zonave malore. Mirdita shihet si një destinacion mjaft tërheqës për turistët vendas dhe ...

A1 Report - Mirditë, burri vret me çifte gruan e plagos mbesën...por pa dashje!
A1 Report - Mirditë, burri vret me çifte gruan e plagos mbesën...por pa dashje!

MIRDITE -- Një ngjarje thuajse e pazakontë...por mëse tragjike ka ndodhur në Mirditë. Mëngjesin e kësaj të premteje 40-vjeçarja Prena Marku ka gjetur vdekjen...

kol biba-te bekoft zoti moj mirdite
kol biba-te bekoft zoti moj mirdite

Komuna Orosh në Mirditë
Komuna Orosh në Mirditë

Oroshi është një nga 5 komunat e rrethit te Mirditës, një zonë kjo me tradita të pasura kulturore dhe atdhetare, por që gjatë 20 viteve të fundit është përba...

Albania(Rreshen to Reps)part2.wmv
Albania(Rreshen to Reps)part2.wmv

Mirditë, banorët  "bllokojnë"  turqit, ndalen punimet në HEC-in e Qafë Mollës
Mirditë, banorët "bllokojnë" turqit, ndalen punimet në HEC-in e Qafë Mollës

Mirditë- Banorët e fshatit Qafë Mollë në Mirditë kanë dalë sërish në proteste, duke bllokuar punimet që po kryhen nga një firmë turke për ndërtimin e një hid...

A1 Report - Mirdite, gjendet flori gjate germimeve per ndertimin e Heceve
A1 Report - Mirdite, gjendet flori gjate germimeve per ndertimin e Heceve

Gjendet një sasi e konsiderueshme mineral ari në thellësitë e nëntokës në Mirditë, gjatë gërmimeve për ndërtimin e heceve mbi lumin Fan. Por ky mineral po ek...

A1 Report - Mirdite, vrau me thike ne fyt gruan e veten, letra: Kush ngre krye i pritet!
A1 Report - Mirdite, vrau me thike ne fyt gruan e veten, letra: Kush ngre krye i pritet!

Detaje të reja dalin në dritë pas krimit në familje që tronditi dje Mirditën, ku një 47-vjeçar vrau gruan dhe më pas vari veten. Ekspertiza mjekoligjore ka a...

Rubik flamuri i 100 vjetorit
Rubik flamuri i 100 vjetorit

Organizuan Ilir Kuka & Ben Vgu.

BESNIK & MIRDITE
BESNIK & MIRDITE

Mrika Trumshi & Grupi i Burrave Mirditë - Xhamadani i Trimërisë.
Mrika Trumshi & Grupi i Burrave Mirditë - Xhamadani i Trimërisë.

Kënga është kënduar nga Mrika Trumshi dhe Grupi i Burrave Mirditë në Festivalin Folklorik Kombëtar të Gjirokastrës. Vite më vonë është përpunuar po nga këta ...

A1 Report - Mirdite, vret gruan e veten, dy trupat hidhen mbi kamion
A1 Report - Mirdite, vret gruan e veten, dy trupat hidhen mbi kamion

MIRDITE -- Zbardhen rrethanat e vdekjes së çiftit Biba në fshatin Domgjon të Mirditës paraditen e sotme: 50-vjeçari Mark Biba ka vrarë më parë gruan e tij, G...

Lum e lum partia e punes  - Mirdite 1983 - Enver Hoxha
Lum e lum partia e punes - Mirdite 1983 - Enver Hoxha

Këngë për shokun Enver Hoxha - nga grupi i Mirditës.

Reforma territoriale në Mirditë kundërshtohet nga përfaqësues të PS-së
Reforma territoriale në Mirditë kundërshtohet nga përfaqësues të PS-së

Mirditë- Reforma territoriale dhe miratimi i saj nuk po kundërshtohet vetëm nga forca e djathtë politike, por tashmë ajo nuk po gjen mbështetje edhe nga drej...

Marlen Qelia & Agron Hoxha & Gr Dardania - Rane ne Mirdite 3 kapedana- TV Blue Sky
Marlen Qelia & Agron Hoxha & Gr Dardania - Rane ne Mirdite 3 kapedana- TV Blue Sky

Abonohu ne TV Blue Sky ne YouTube - http://bit.ly/abonohu Behuni fans ne Facebook - http://bit.ly/tvbluesky Shikoni TV BLUE SKY Live - http://blueskymusi...

A1 Report - Mirdite, banoret e Qaf Molles ne proteste
A1 Report - Mirdite, banoret e Qaf Molles ne proteste

Preng S. GJIKOLA. Mesha e Shnanoit në Kurbnesh, Selitë, Mirditë. 13 qershor 2013.
Preng S. GJIKOLA. Mesha e Shnanoit në Kurbnesh, Selitë, Mirditë. 13 qershor 2013.

Në varrezat e fshatit Kurbnesh është ngritur Kisha e Shëna Noit. Si në çdo Kishë që i kushtohet Shejtit të të gjitha kohërave SHËNA NOIT (Shën Antonit të Pad...

A1 Report - Mirdite, banoret serish ne proteste kunder ndertimit te HEC
A1 Report - Mirdite, banoret serish ne proteste kunder ndertimit te HEC

MIRDITË- Banorët e fshatit të Qafë-Mollës në Mirditë kanë dalë serish në protestë, duke bllokuar punimet që po kryhen nga një firmë turke për ndërtimin e një...

KACINAR mirdite kryetari komunes PETRIT BARDHI me GJAVALIN PALOKEN&OLTION KOLEN&GEZIM CUPI
KACINAR mirdite kryetari komunes PETRIT BARDHI me GJAVALIN PALOKEN&OLTION KOLEN&GEZIM CUPI

NE SKURAJ PER DREKE.

Deputeti  i  LSI Agron ÇELA inspekton segmentin Fushe Arrez  Mirdite
Deputeti i LSI Agron ÇELA inspekton segmentin Fushe Arrez Mirdite

Deputeti I LSI në Qarkun e Shkodres, Agron Çela ka inspektuar gjendjen në të cilen ndodhet segmenti rrugore Fushë Arrëz Gjegjan, në rrethin e Pukës, I konsid...

Augustin & Gjergj Ukaj,V.Gashi - Ran ne Mirdite tre Kapetana
Augustin & Gjergj Ukaj,V.Gashi - Ran ne Mirdite tre Kapetana

na vizitoni në https://facebook.com/pages/Bilbili-i-Kosoves-Augustin-Ukaj/146723382048028?ref=hl

Zef Beka & Gjeto Luca Ran n'Mirdite Tre Kapedana & Dj Gjaci live 2012
Zef Beka & Gjeto Luca Ran n'Mirdite Tre Kapedana & Dj Gjaci live 2012

http://facebook.com/D.jGjaci.

Dava Gjergji-Rane n`Mirdite tre kapitana
Dava Gjergji-Rane n`Mirdite tre kapitana

https://facebook.com/ProduksioniMuzikorArdi?fref=ts.

A1 Report - Mirdite, shtepia monument kulture 112-vjeçare, rrezikon shembjen
A1 Report - Mirdite, shtepia monument kulture 112-vjeçare, rrezikon shembjen

MIRDITË - Kjo shtëpi 112-vjeçare ndodhet në fshatin Marshterkor të Mirditës, ndersa ka vlera të veçanta për nga mënyra e ndërtimit të saj. Në të ka jetuar Pr...

A1 Report - Mirditë, protestë e punëtorëve të hidrocentraleve kundër firmës turke
A1 Report - Mirditë, protestë e punëtorëve të hidrocentraleve kundër firmës turke

MIRDITË - Mospagesa prej tre muajsh e detyrimeve ndaj tyre, si dhe kushtet e vështira në punë ka hedhur në protestë me dhjetëra punëtorë, që punojnë në ndërt...

KRONIKE VRASJE NE MIRDITE ABC News
KRONIKE VRASJE NE MIRDITE ABC News

Krim brenda familjes, burri therr gruan. Mirditë, më pas vetëvaret në një pemë
Krim brenda familjes, burri therr gruan. Mirditë, më pas vetëvaret në një pemë

Pamje nga Orosh Mirdite.
Pamje nga Orosh Mirdite.

Pamje nga Orosh Mirdite,ketu ne kete video kemi foto te mrekullueshme nga vendlindja jone e Oroshit,krenaria e Mirdites dhe e gjithe Shqiperise.

Përplasje me investitorët në mirditë. Banorët kërkojnë kompensim nga firma turke
Përplasje me investitorët në mirditë. Banorët kërkojnë kompensim nga firma turke

A1 Report - Mirdite, mjeket perkujtojne 55-vjetorin e sherbimit shendetësor
A1 Report - Mirdite, mjeket perkujtojne 55-vjetorin e sherbimit shendetësor

MIRDITE- Shërbimi shëndetësor në rrethin e Mirditës ka përkujtuar 55-vjetorin e krijimit të tij, në një aktivitet ku kanë marrë pjesë mjekë dhe infermierë që...

Muzete ne  Mirdite
Muzete ne Mirdite

Related Producers: shqiptarjatvrtvoranews1abcalbanianO-ERW2MReeKfJkdNKTmhiAchannelonealgX_C8VygL39mwUwzmaznDwpresigjiblueskymusictvmegaantinousmqVXrcGidqPK2dMbAtBV2gmrrubikoni68VzYvYblUGgIOvZH7XbsrZgN4Lu9ogx3KRsexQt3SvI9wardiprouctionelidonndrekaalbaniahitsleonardgjakovanorekcz6tAjIpd8AWLI4ErBpBh2qgloretonnyzoezogugoodmorning365topchannelalbaniafw97iPUaAKhNOuifANHq4galdolleshi1dcn07DYmCADwLZNu6fldNQzeriamerikeselioscunialbania431nyproductionweddings

Find the Videos, Producers, & Vloggers You Want Faster