vidgrids.com : Online Video Search & Discovery Engine :

Mirdite Albania Videos

Lurthe, Mirdite, Albania 2014
Lurthe, Mirdite, Albania 2014

Basha në Lezhë e Mirditë - Top Channel Albania - News - Lajme
Basha në Lezhë e Mirditë - Top Channel Albania - News - Lajme

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte në Lezhë dhe në Mirditë, prej nga u kërkoi demokratëve të përdorin me zgjuarsi votën e tyre, për të zgjed...

Albania, Mirdite
Albania, Mirdite

One of the most beautiful places for mountain tourism. There are two sources of water to cure many kinds of diseases, to cure diseases, cancers. Albanian lan...

Miresevjen ne Mirdite-Welcome to Mirdita-Benvenuto a Mirdita
Miresevjen ne Mirdite-Welcome to Mirdita-Benvenuto a Mirdita

Lurth Mirdite
Lurth Mirdite

Emisioni Gjurmet Mirdite Shteti i Arbrit (Pjesa 1)
Emisioni Gjurmet Mirdite Shteti i Arbrit (Pjesa 1)

Emisioni Gjurmet Mirdite Shteti i Arbrit (Pjesa 2)
Emisioni Gjurmet Mirdite Shteti i Arbrit (Pjesa 2)

BERISHA INAUGURIME MIRDITE   M5 T1
BERISHA INAUGURIME MIRDITE M5 T1

BERISHA NE MIRDITE ABCNews 31 Maj
BERISHA NE MIRDITE ABCNews 31 Maj

ABCNews 31 Maj.

MIRDITE  5 ZYRTARE NE PRANGA
MIRDITE 5 ZYRTARE NE PRANGA

MIRDITE 5 ZYRTARE NE PRANGA.

BodyBuilding   Dennis James   Back to Basics 1 avi
BodyBuilding Dennis James Back to Basics 1 avi

Gjon Kazhuta ...before and after accidenet...
Gjon Kazhuta ...before and after accidenet...

TOPALLI NE MIRDITE ABC NEWS 16 SHKURT.wmv
TOPALLI NE MIRDITE ABC NEWS 16 SHKURT.wmv

ABC NEWS 16 SHKURT.

A1 Report - Mirdite, vrau me thike ne fyt gruan e veten, letra: Kush ngre krye i pritet!
A1 Report - Mirdite, vrau me thike ne fyt gruan e veten, letra: Kush ngre krye i pritet!

Detaje të reja dalin në dritë pas krimit në familje që tronditi dje Mirditën, ku një 47-vjeçar vrau gruan dhe më pas vari veten. Ekspertiza mjekoligjore ka a...

PD, takime me antaresine ne Mirdite e Lezhe. Basha: Votoni per vlerat
PD, takime me antaresine ne Mirdite e Lezhe. Basha: Votoni per vlerat

Ne kuvendet kombetare te Mirdites e Lezhes, kryetari I PD Lulzim Basha I kerkoi anetaresise te perdore voten me pergjegjesi per te zgjedhur me te miret ne dr...

Kids Who Care
Kids Who Care

Kids Who Care Fort Worth Theatre Group visits Rreshen, Mirdite, Albania to perform with their friends from the International Camp last summer. Rreshen has be...

Vrau një dhe plagosi një tjetër në Lurë, arrestohet në Mirditë
Vrau një dhe plagosi një tjetër në Lurë, arrestohet në Mirditë

Mirditë- Arrestohet autori i vrasjes së një personi dhe plagosjes së një tjetri rreth një javë më parë në zonën e Lurës në Dibër. 34-vjecari, Ilir Rajta, u v...

A1 Report - Vrasja ë Mirditë, pamjet e shoqërimit në Komisariat të autorit të dyshuar si vrasës
A1 Report - Vrasja ë Mirditë, pamjet e shoqërimit në Komisariat të autorit të dyshuar si vrasës

Vrasja ë Mirditë, pamjet e shoqërimit në Komisariat të autorit të dyshuar si vrasës.

TALE LEZHE
TALE LEZHE

PIKTOR / ALDO LLESHI___LINDUR NE KONAJ FAN MIRDITE / ALBANIA .

KRONIKE VRASJE NE MIRDITE ABC News
KRONIKE VRASJE NE MIRDITE ABC News

GJOVALIN SHANI-SHAL,SHOSH,MIRDITE
GJOVALIN SHANI-SHAL,SHOSH,MIRDITE

by : s.zhivani.

Mirditë, përdhunohet 13 vjeçarja, familjarët denoncojnë fqinjin- RTV Ora News- Lajmi i fundit-
Mirditë, përdhunohet 13 vjeçarja, familjarët denoncojnë fqinjin- RTV Ora News- Lajmi i fundit-

Mirditë- Në fshatin Prosek të Mirditës familjarët kanë denoncuar abuzimin seksual të vajzës së tyre, 13 vjeçare, nxënëse e klasës së 9-të në fshatin Prosek t...

A1 Report -  Mirditë, vret gruan e veten. Trupat iu hidhen mbi kamion
A1 Report - Mirditë, vret gruan e veten. Trupat iu hidhen mbi kamion

MIRDITE -- Zbardhen rrethanat e vdekjes së çiftit Biba në fshatin Domgjon të Mirditës paraditen e sotme: 50-vjeçari Mark Biba ka vrarë më parë gruan e tij me...

Mirditë, gjakovari vret nga pakujdesia gruan, plagos mbesën më pas tenton vetëvrasjen
Mirditë, gjakovari vret nga pakujdesia gruan, plagos mbesën më pas tenton vetëvrasjen

Mirditë- Armët marrin të tjera jetë. Një- 50 vjeçar nga Gjakova ka vrarë nga pakujdesia, me armë gjahu bashkëshorten e tij si dhe ka plagosur mbesën e kësaj ...

FAN MIRDITE 2013
FAN MIRDITE 2013

Fani ndodhet në pjesën verilindore të Mirditës dhe ka një sipërfaqe prej 175 km². Emri Fan vjen nga ai i lumit Fan i Vogël, Krahina e Fanit ka një histori të...

Besnik Paci Inagurimi Kishes Domgjon, Fan, Mirdite - 13/06/2010
Besnik Paci Inagurimi Kishes Domgjon, Fan, Mirdite - 13/06/2010

A1 Report - Mirdite, banoret e Qaf Molles ne proteste
A1 Report - Mirdite, banoret e Qaf Molles ne proteste

Tragjedi në Mirditë, shembet tuneli i një HEC, 3 të vdekur - RTV Ora News- Lajmi i fundit-
Tragjedi në Mirditë, shembet tuneli i një HEC, 3 të vdekur - RTV Ora News- Lajmi i fundit-

Mirditë- Dy shqiptarë dhe një shtetas turk kanë humbur jetën tragjikisht në tunelin që po hapej në këtë HEC, në thellësi gati 1600 mijë metra. Ngjarja e rënd...

Mirdite Rreshen Kulla e Kapedanit.dasma mirditore
Mirdite Rreshen Kulla e Kapedanit.dasma mirditore

A1 Report - Mirditë, protestë e punëtorëve të hidrocentraleve kundër firmës turke
A1 Report - Mirditë, protestë e punëtorëve të hidrocentraleve kundër firmës turke

MIRDITË - Mospagesa prej tre muajsh e detyrimeve ndaj tyre, si dhe kushtet e vështira në punë ka hedhur në protestë me dhjetëra punëtorë, që punojnë në ndërt...

Vrasja Mirditë, i ngacmoi gruan, qëlloi me 30 plumba shokun e vjetër- RTV Ora News- Lajmi i fundit-
Vrasja Mirditë, i ngacmoi gruan, qëlloi me 30 plumba shokun e vjetër- RTV Ora News- Lajmi i fundit-

Mirditë-Një 30 vjeçar nga fshati Lufaj i Komunës Selitë të Mirditës është ekzekuatuar me armë zjarri mesditën e djeshme, ndërsa e shoqja ka mbetur e plagosur...

Gjon Melyshi Bajraktari Thkella, Kenge me qifteli Paulin Gega Mirdite 2013
Gjon Melyshi Bajraktari Thkella, Kenge me qifteli Paulin Gega Mirdite 2013

Realizoi. Amarildo Vokrri. Kendon Paulin Gega. Mirdite 2013.

Tragjedi në Mirditë, shembet tuneli i një HEC, 3 të vdekur - RTV Ora News- Lajmi i fundit-
Tragjedi në Mirditë, shembet tuneli i një HEC, 3 të vdekur - RTV Ora News- Lajmi i fundit-

Mirditë- Dy shqiptarë dhe një shtetas turk kanë humbur jetën tragjikisht në tunelin që po hapej në këtë HEC, në thellësi gati 1600 mijë metra. Ngjarja e rënd...

A1 Report - Mirditë, kultura tradicionale tërheq turistët e huaj, i bashkohen valleve
A1 Report - Mirditë, kultura tradicionale tërheq turistët e huaj, i bashkohen valleve

MIRDITE - Mirdita prej kohësh është kthyer në një destinacion mjaft tërheqës për turistët vendas dhe te huaj. Për tërheqjen e turistëvë nuk mjaftojnë në vetë...

Mirdite, punëtoret e Hec-it ne protestë - News, Lajme - Vizion Plus
Mirdite, punëtoret e Hec-it ne protestë - News, Lajme - Vizion Plus

http://vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Punëtorët e hidrocentralit që po ndërtohet në Qafë-Mollë janë të ...

A1 Report - Mirditë, shembet tuneli i HEC-it vdesin dy shqiptarë dhe një turk
A1 Report - Mirditë, shembet tuneli i HEC-it vdesin dy shqiptarë dhe një turk

MIRDITE - Një incident i rëndë me tre viktima, mes të cilëve dy shqiptarë dhe një shtetas turk ka ndodhur në galerinë e Hidrocentralit të Reps të Epërm, në r...

A1 Report - Mirditë, shembet tuneli i HEC-it vdesin dy shqiptarë dhe një turk
A1 Report - Mirditë, shembet tuneli i HEC-it vdesin dy shqiptarë dhe një turk

MIRDITE - Një incident i rëndë me tre viktima, mes të cilëve dy shqiptarë dhe një shtetas turk ka ndodhur në galerinë e Hidrocentralit të Reps të Epërm, në r...

Marlen Qelia & Agron Hoxha & Gr Dardania - Rane ne Mirdite 3 kapedana- TV Blue Sky
Marlen Qelia & Agron Hoxha & Gr Dardania - Rane ne Mirdite 3 kapedana- TV Blue Sky

Abonohu ne TV Blue Sky ne YouTube - http://bit.ly/abonohu Behuni fans ne Facebook - http://bit.ly/tvbluesky Shikoni TV BLUE SKY Live - http://blueskymusi...

Mirditë, përdhunohet një 13 vjecare, në kërkim fqinji i së miturës
Mirditë, përdhunohet një 13 vjecare, në kërkim fqinji i së miturës

Per me shume video dhe lajme klikoni Balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...

Vrasjet ne Mirdite, Pishkash dhe Postribe
Vrasjet ne Mirdite, Pishkash dhe Postribe

Vizitoni oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

"Ti je zemra e kesaj Mirdite" (kushtuar qytetit Rreshen,Fran Preci)
"Ti je zemra e kesaj Mirdite" (kushtuar qytetit Rreshen,Fran Preci)

Kenga ne fjale doli per here te pare me rastin e 63 vjetorit te qytetit te Rreshenit (15 prill 2011), kenduar nga Fran Preci.

Folku një mënyrë për të tërhequr turistët e huaj në Mirditë- RTV Ora News- Lajmi i fundit-
Folku një mënyrë për të tërhequr turistët e huaj në Mirditë- RTV Ora News- Lajmi i fundit-

Mirditë - Turizmi në Shqipëri po orientohet gjithnjë e më tepër ndaj zonave malore. Mirdita shihet si një destinacion mjaft tërheqës për turistët vendas dhe ...

A1 Report - Mirdite, banoret serish ne proteste kunder ndertimit te HEC
A1 Report - Mirdite, banoret serish ne proteste kunder ndertimit te HEC

MIRDITË- Banorët e fshatit të Qafë-Mollës në Mirditë kanë dalë serish në protestë, duke bllokuar punimet që po kryhen nga një firmë turke për ndërtimin e një...

Pamje nga Orosh Mirdite.
Pamje nga Orosh Mirdite.

Pamje nga Orosh Mirdite,ketu ne kete video kemi foto te mrekullueshme nga vendlindja jone e Oroshit,krenaria e Mirdites dhe e gjithe Shqiperise.

Reforma territoriale në Mirditë kundërshtohet nga përfaqësues të PS-së
Reforma territoriale në Mirditë kundërshtohet nga përfaqësues të PS-së

Mirditë- Reforma territoriale dhe miratimi i saj nuk po kundërshtohet vetëm nga forca e djathtë politike, por tashmë ajo nuk po gjen mbështetje edhe nga drej...

Mirditë, banorët  "bllokojnë"  turqit, ndalen punimet në HEC-in e Qafë Mollës
Mirditë, banorët "bllokojnë" turqit, ndalen punimet në HEC-in e Qafë Mollës

Mirditë- Banorët e fshatit Qafë Mollë në Mirditë kanë dalë sërish në proteste, duke bllokuar punimet që po kryhen nga një firmë turke për ndërtimin e një hid...

Mirditë, burri para se të varte veten masakroi gruan me çekiç e thikë
Mirditë, burri para se të varte veten masakroi gruan me çekiç e thikë

Mirditë- Pas ekspertizes mjeko ligjore të kryer në morgun e spitalit të Rreshenit policia e Mirdites ka dhënë detaje të reja në lidhje me krimin e dyfishtë t...

Preng S. GJIKOLA. Mesha e Shnanoit në Kurbnesh, Selitë, Mirditë. 13 qershor 2013.
Preng S. GJIKOLA. Mesha e Shnanoit në Kurbnesh, Selitë, Mirditë. 13 qershor 2013.

Në varrezat e fshatit Kurbnesh është ngritur Kisha e Shëna Noit. Si në çdo Kishë që i kushtohet Shejtit të të gjitha kohërave SHËNA NOIT (Shën Antonit të Pad...

Related Producers: rtvoranews1shqiptarjatvabcalbanianO-ERW2MReeKfJkdNKTmhiA7yq-w7GLFd1ia_AIlgtgMw80wKSIh3hiFK4rdcsYOREwvizionplusalbaniamrgjmirditafw97iPUaAKhNOuifANHq4gpresigjivideobalkanweby9GVlMMHlVkHzdJUbnxiYAloretonnyN4Lu9ogx3KRsexQt3SvI9wblueskymusictvaldolleshi1goodmorning365PR9CIXmXK8mZtiES8Tmpvgtopchannelalbania6tAjIpd8AWLI4ErBpBh2qgzoezogualbania431VzYvYblUGgIOvZH7XbsrZgAj3cSE9modo_Av_uDDOMlQ

Find the Videos, Producers, & Vloggers You Want Faster