vidgrids.com : Online Video Search & Discovery Engine :

Ndotje E Mjedisit Videos

https://youtube.com/devicesupport
https://youtube.com/devicesupport

ndotja e mjedisit
ndotja e mjedisit

Ndotja e mjedisit
Ndotja e mjedisit

Please share and like :)

Ndotja e mjedisit !
Ndotja e mjedisit !

Ndotja e mjedisit Shqiptar (Albanian environmental pollution)Nga Marlond Driza
Ndotja e mjedisit Shqiptar (Albanian environmental pollution)Nga Marlond Driza

Ndotja e mjedisit Shqiptar (Albanian environmental pollution) Nga Marlond Driza.

Ndotja e ujit, ajrit dhe tokes
Ndotja e ujit, ajrit dhe tokes

Ndotja e Ajrit ne Shqiperi   Anjola Hamzaj
Ndotja e Ajrit ne Shqiperi Anjola Hamzaj

Ajri i ndotur ne zonat e banuara - nje rrezik i madh per shendetin e njerezve.

Ndotja e mjedisit -Projekt ne TIK
Ndotja e mjedisit -Projekt ne TIK

Ndotja e mjedisit ne qytetin e Fierit
Ndotja e mjedisit ne qytetin e Fierit

Ndotja e mjedisit ne qytetin e Fierit. Gjendja e mjedisit ne Fier le per te deshiruar...ne kete video do te shikoni shkaqet e ndotjes se ambjentit,sidomos lumi Gjanica,plazhi Seman,etj.Kjo...

SHPERTHEJNE DY PUSE NAFTE NE MARINEZ BANORET NE RREZIK NDOTJA E MJEDISIT ALARMANTE LAJM
SHPERTHEJNE DY PUSE NAFTE NE MARINEZ BANORET NE RREZIK NDOTJA E MJEDISIT ALARMANTE LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://7news.tring.tv https://facebook.com/Tringnews7 https://youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive.

Banorët e Kurbinit në protestë për guroret: Ndotja e mjedisit do jetë katastrofale
Banorët e Kurbinit në protestë për guroret: Ndotja e mjedisit do jetë katastrofale

Pak kohë pasi qeveria urdhëroi mbylljen e menjëhershme të guroreve, në zonën e Kurbinit ato kanë nisur të lulëzojnë sërish. Punimet për ndërtimin e një guroreje në zonën e kurorës...

"15 minuta", ndotja e ajrit element shqetësues
"15 minuta", ndotja e ajrit element shqetësues

Ndotja e ajrit, është tema të cilën Vasko Popetreski do ta shtjelloj në emisionin e radhës '15 minuta'. Me ardhjen e vjeshtës dhe afrimin e dimrit gjithnjë vijën edhe problemet me...

NDOTJA E MJEDISIT, GJOBITEN RRETH 200 KRYETARE BASHKISH E KOMUNASH
NDOTJA E MJEDISIT, GJOBITEN RRETH 200 KRYETARE BASHKISH E KOMUNASH

Ndotja e mjedisit  Fushate sensibilizimi
Ndotja e mjedisit Fushate sensibilizimi

A1 Report - Fier, ndotja e mjedisit, protestë kundër firmës naftëpërpunuese
A1 Report - Fier, ndotja e mjedisit, protestë kundër firmës naftëpërpunuese

FIER - Dhjetra banorë të Patosit dhe komunës Portëz në rrethin e Fierit kanë bllokuar mesditën e sotme aksin nacional Fier-Ballsh në shenjë proteste kundër firmës “Trans Oil”...

25 03 2015   Durrës, ndotja e mjedisit nga kimikatet në Porto Romano
25 03 2015 Durrës, ndotja e mjedisit nga kimikatet në Porto Romano

Elbasan, ndotja e mjedisit Firmat nuk përdorin filtrat
Elbasan, ndotja e mjedisit Firmat nuk përdorin filtrat

ELBASAN- Problemi i ndotjes së mjedisit vazhdon të jetë shqetësimi kryesor i qytetarëve elbasanas dhe shkaku kryesor i kësaj situate është ndotja industriale. Kompanitë "Kurum" dhe...

Tetovë, komuna me masa për mbrojtje nga ndotja e ajrit
Tetovë, komuna me masa për mbrojtje nga ndotja e ajrit

Vetëm dy ditë para mbajtjes së protestës së paralajmëruar nga 'Eco Guerilla', kundër ndotjes ë ajrit, komuna e Tetovës, ka prezantuar masat që do ti ndërmerr në këtë drejtim....

"TJETËR VIZION" STUDIM PËR NDOTJEN E MJEDISIT NË ELBASAN
"TJETËR VIZION" STUDIM PËR NDOTJEN E MJEDISIT NË ELBASAN

LAJME 13.11.2014.

Ndotja e mjedisit. Veper penale - News, Lajme - Vizion Plus
Ndotja e mjedisit. Veper penale - News, Lajme - Vizion Plus

http://vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Ndotja e mjedisit. Veper penale.

NDOTJA E MJEDISIT
NDOTJA E MJEDISIT

Vizitoni oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

Durres, Ndotja e mjedisit dhe përgjegjësia qytetare   ADRIANET TV
Durres, Ndotja e mjedisit dhe përgjegjësia qytetare ADRIANET TV

Per me Teper info: https://facebook.com/Adria.Net.Tv.

Gjobat për ndotjen e mjedisit në Gjirokastër, njësitë vendore kundërshtojnë inspektoriatin
Gjobat për ndotjen e mjedisit në Gjirokastër, njësitë vendore kundërshtojnë inspektoriatin

Gjobat deri në 500 mijë lekë të reja nga Inspektoriati Shtetëror i Mjedisit mbi 20 njësi të qeverisjes vendore në Gjirokastër, ka sjellë përplasje mes institucioneve. Ndëshkimi...

16 03 2015   Durrës, ndotja e lartë e mjedisit në Plepa
16 03 2015 Durrës, ndotja e lartë e mjedisit në Plepa

Ndotje e mjedisit
Ndotje e mjedisit

"Pasqyra" e superstradës, ndotja e mjedisit në nivele të larta
"Pasqyra" e superstradës, ndotja e mjedisit në nivele të larta

Vizitoni oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

Ndotja e mjedisit ne Kosove
Ndotja e mjedisit ne Kosove

Kosova nuk ka një industri funksionale, por ato pak kapacitete prodhuese që funksionojnë janë shendrruar edhe në ndotësit kryesor të mjedisit. Autoritetet janë vënë në përpjekje...

Ndotja e ajrit në Tetovë, pa përgjigje edhe në seancën pyetje deputetësh
Ndotja e ajrit në Tetovë, pa përgjigje edhe në seancën pyetje deputetësh

Gjendja alarmante shëndetësore e banorëve të Pollogut si pasojë e ndotjes kancerogjene të Jugohromit, u ngrit si çështje edhe në Kuvend. Deputetja e PDSH-së Merale Uzairi Ferati në...

Ndotja e lumenjve me inerte, Ministria e Mjedisit ndalon dëmtimin e lumit Tërkuz
Ndotja e lumenjve me inerte, Ministria e Mjedisit ndalon dëmtimin e lumit Tërkuz

Ndotja e  ajrit në Tetovë dhe në Kërçovë vazhdon të jetë alarmante
Ndotja e ajrit në Tetovë dhe në Kërçovë vazhdon të jetë alarmante

Banorët e Tetovës dhe Kërçovës gjatë dy ditëve të fundit thithin ajër jashtëzakonisht të ndotur. Përqendrimi i sotëm i grimcave PM 10 në Tetovë është 6 herë mbi nivelin e...

NDOTJA e MJEDISIT NE VLORE...REAL RTV
NDOTJA e MJEDISIT NE VLORE...REAL RTV

A1 Report - Bletë për të matur ndotjen e ajrit në aeroporte
A1 Report - Bletë për të matur ndotjen e ajrit në aeroporte

Një zonë me bimë rreth aeroportit të Hamburgut është bërë shtëpia e pazakontë e qindra mijë bletëve, të cilat përdoren për të matur nivelin e ndotjes nga Agjensia e Fluturimeve...

"Rruga drejt...' - Ndotja e ajrit në Tetovë dhe rrethinë
"Rruga drejt...' - Ndotja e ajrit në Tetovë dhe rrethinë

Ndotja e mjedisit 05.06.11.mpg
Ndotja e mjedisit 05.06.11.mpg

Vizitoni oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

Cifti shkon ne dasem me autobus. Sensibilitet per ndotjen e mjedisit
Cifti shkon ne dasem me autobus. Sensibilitet per ndotjen e mjedisit

VLORE,NDOTJA E MJEDISIT,ASNJE I PENALIZUAR...REAL RTV
VLORE,NDOTJA E MJEDISIT,ASNJE I PENALIZUAR...REAL RTV

BISEDE ME MJEKUN TUAJ ( NDOTJA E AJRIT )
BISEDE ME MJEKUN TUAJ ( NDOTJA E AJRIT )

Publishing: Televizioni Koha - Tetovë All Rights Reserved (P) & (C) Televizioni Koha - Tetovë tvkoha.tv " NDOTJA E AJRIT " DR. GEZIM NUREDINI DHE ENISA BAJRAMI.

Mbetjet urbane dhe ndotja e mjedisit
Mbetjet urbane dhe ndotja e mjedisit

Mbetjet urbane vazhdojnë të jenë një shqetësim serioz për mjedisin në Shqipëri, kjo pasi shumë njesi vendore i hedhin ato buzë rrugëve apo lumenjve, duke ndotur mjedisin dhe rrezikuar...

Ambasada gjermane për ndotjen e mjedisit.mpg
Ambasada gjermane për ndotjen e mjedisit.mpg

Vizitoni oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

Ndotja e ajrit vazhdon të jetë preokupim kryesor
Ndotja e ajrit vazhdon të jetë preokupim kryesor

Shfrytëzimi i transportit publik dhe përdorimi më i reduktuar i makinave nga qytetarët janë shpëtimi i vetëm nga ajri i ndotur në Shkup dhe qytetet tjera që po ballafaqohen me këtë...

Ndotja e ajrit, mbushen klinikat e fëmijëve në Shkup
Ndotja e ajrit, mbushen klinikat e fëmijëve në Shkup

Mjegulla dhe ajri i ndotur ka mbushur dy spitalet e fëmijëve në Shkup. Një numër i madh i prindërve për shkak të problemeve të frymëmarrjes kërkuan ndihmë për fëmijët e tyre...

NDOTJA E LIQENIT TE KUKESIT MBLIDHEN NE PRIZREN MINISTRAT E MJEDISIT PER KETE PROBLEM LAJM
NDOTJA E LIQENIT TE KUKESIT MBLIDHEN NE PRIZREN MINISTRAT E MJEDISIT PER KETE PROBLEM LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://7news.tring.tv https://facebook.com/Tringnews7 https://youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive.

NDOTJA E MJEDISIT NJE KRIM NDRYSHIMI I LIGJIT PRITET QE TA KLASIFIKOJE SI VEPER PENALE LAJM
NDOTJA E MJEDISIT NJE KRIM NDRYSHIMI I LIGJIT PRITET QE TA KLASIFIKOJE SI VEPER PENALE LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://7news.tring.tv https://facebook.com/Tringnews7 https://youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive.

Ndotja e mjedisit -Projekt në TIK
Ndotja e mjedisit -Projekt në TIK

NDOTJA E AJRIT
NDOTJA E AJRIT

Ndotja e ajrit, ‘Makstil’ dhe ‘Jugohrom’ nuk do të mbyllen?
Ndotja e ajrit, ‘Makstil’ dhe ‘Jugohrom’ nuk do të mbyllen?

Dy ndotësit e mëdhenj, Makstilli dhe Jugohrom, me siguri nuk do të mbyllen. Mundësinë e tillë e la të hapur zv/kryeministri dhe ministri i Financave, Zoran Stavreski i cili tha se gjatë...

Ministria e Mjedisit pezullon 109 furra gëlqereje: Pa leje dhe shkaktonin ndotje
Ministria e Mjedisit pezullon 109 furra gëlqereje: Pa leje dhe shkaktonin ndotje

Vizitoni oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

Kina frenon ndotjen e ajrit - Top Channel Albania - News - Lajme
Kina frenon ndotjen e ajrit - Top Channel Albania - News - Lajme

Për të parën herë në 40 vjet, niveli i gazeve shkaktare të efektit serë nuk është rritur dhe merita i takon Kinës. Sigurisht nëse mund të quhet meritë, fakti që njëri prej ndotësve...

Related Producers: alsatmtvrtvoranews1tringnews7shqiptarjatvyi-ZdOa5PoKYyqmDUzgXrwzeriamerikes5OAJjl-TIdq32_1zXSBi4grealvloreagjensiaonlineweb4videoch1topchannelalbaniafloratemabundotelevizionikohatetovrtvoranewseXSAnKbpLrp5I8ETn5dfogvizionplusalbaniaadnilreghajini95marlondi1BxFSTXPl7auSoGJJv-v5VAzerow1zardcsGmgKFsNaDc4zVRji74agU443lOuFuanjYbFWGcwaxQanjolahamzajyoutubehelptelevizioniklanmTZ2kHMoEMEH1J7OoQPVGgtelevizioniskampa1

Find the Videos, Producers, & Vloggers You Want Faster