vidgrids.com : Online Video Search & Discovery Engine :

Po Na Presin Videos

Zany91 - Hekrat po na presin
Zany91 - Hekrat po na presin

Mullirit i presin ujin, banorët: Po na heqin bukën e përditshme
Mullirit i presin ujin, banorët: Po na heqin bukën e përditshme

Enesti ft Nexhi - Jeta
Enesti ft Nexhi - Jeta

TEXTI: ENESTI Enesti: hyrje : JETOVA CDO MOMENT TU MENU MA MIR DO BOHET... TU SHPRESU QE KA ME NDODH CDO E MIR QE PO MENDOHET... DHE KUR SHPRESAT KREJT DO ...

Putin paralajmëron rusët: Na presin kohë të vështira - Top Channel Albania - News - Lajme
Putin paralajmëron rusët: Na presin kohë të vështira - Top Channel Albania - News - Lajme

Presidenti rus Vladimir Putin ka paralajmëruar rusët se po vijnë kohë të vështira dhe ka bërë thirrje për vetëbesim, në fjalimin e tij të përvitshëm drejtuar kombit dhe Parlamentit.

Gezuar Festat Nga QRB!
Gezuar Festat Nga QRB!

Me shpresen per te kenaqur disa shpirtra,antaret e QRB u mblodhen sebashku te Qenda Lira per te shprendare kartolinat e bera nga vete ne. Gjithashtu atje ata performuan nje kenge festash...

Champions League 2013/14
Champions League 2013/14

Sfida te medhaja po na presin ne kete sezon qe po vjen, Eja edhe ti mbeshtete skuadren e zemres bashk me ne ... Shume shpejt edhe organizime tjera ne lojte e ardshme . FORZA MILAN Video ...

08.Skillz - Waaw
08.Skillz - Waaw

Album:Sex,Rap and Money Artist:Ledri Vula,Visar Shala Nese nevee s´naa njeHH yeaH lypnaa n´yotubee ose n´google ki pun me gorrillaaa si reppi mu kon ne xhungell aj qeee fol keeqq n´beatt...

MESAZH PER MEDİAT DHE POLICINE!
MESAZH PER MEDİAT DHE POLICINE!

PERSHENDETJE QYTETARE TE SHQİPERİSE! NE JEMI ALBANİA HACKER GROUP! NA DUHET TE THEKSOJME SE MENYRA E QEVERİSJES NE SHQİPERİ NUK İ AFROHET ASPAK MODELEVE ...

Mr.Frost - Du mu kan me ty
Mr.Frost - Du mu kan me ty

Osht 1 nat e shejt...Me as 1 tjeter e njejt qe um ndryshoj deri nskejt qe sum LA me flejt qe mTHA mi harru kejt me menu veq per ty drejt per drejt e - zemra jem nuk pushoj syt um...

G Tler ft. Mc meggi - Na bina atmosferë
G Tler ft. Mc meggi - Na bina atmosferë

Rec & mix: SMALLS Records -Video: Ardit-h -Fan page: https://facebook.com/pages/G-Tller/142707545934734?fref=ts -Text: -shum po rexhet bita kur po vi me kta tripa ato m presin mu e un...

D.M.C ft Barooti, Kobra & Gold AG - Nuk i Ndrrojm Qellimet
D.M.C ft Barooti, Kobra & Gold AG - Nuk i Ndrrojm Qellimet

D.M.C ft Barooti, Kobra & Gold AG - Nuk i Ndrrojm Qellimet new 2012 The Bloody Alboz 2012 Official Fan Page : DMC aka Babloki : https://facebook.com/bablokiofficial KoBra aka Helmusi...

Thuaj JO regjistrimit te IMEI! Thuaj PO ruajtjes se privatesise!
Thuaj JO regjistrimit te IMEI! Thuaj PO ruajtjes se privatesise!

Kontakt: astracleascanis@gmail.com Pershendetje! Ne jemi RedAnons_AL! 10 dite me pare sulmuam te gjithe ministrite shqiptare. Faqja e kryeministrit nuk ishte objekt sulmi pasi e kemi sulmuar...

Dua me shume Shqiperine.... Gezuar 100-vjetorin e panvarsis
Dua me shume Shqiperine.... Gezuar 100-vjetorin e panvarsis

Hodhem cantat permbi krahe, e drejt shtigjeve u nisem! Kudo neper bote u shperndame, e nenen Shqiperi braktisem! Malet qe ngriheshin gjer tek rete, me nje fryme i kapercyem! E atdheut...

Mc Lami Dragon Ft Diablito - Bum Po Kerset
Mc Lami Dragon Ft Diablito - Bum Po Kerset

Facebook - http://facebook.com/Lami.Dragon Facebook - http://facebook.com/Diablito.Tbaa Like Fans Page - http://facebook.com/Mc.Lami.Dragon Like Fans Page ...

ES-Mc (Kallami)--UN TYMOS,TI TYMOS,TE GJITH TYMOSIN
ES-Mc (Kallami)--UN TYMOS,TI TYMOS,TE GJITH TYMOSIN

TH.G.F Rec E-L-B-A-S-A-N :SA E BUKUR QE ASHT JETA,ME ICIK BAR NE CA FLETA ! TEKSTI kesaj rradhe ne mikrofon asht (Kallami) hello ! trojet Shqiptare hello ! Elbasani hape qesen ...

Reforma territoriale, Basha: Nëse s'ka konsensus, protesta, Meta: Lëri kërcënimet
Reforma territoriale, Basha: Nëse s'ka konsensus, protesta, Meta: Lëri kërcënimet

Nëse nuk garantohet konsensusi për reformën territoriale, atëhere protesta në rrugë e sheshe, është e vetmja zgjidhje që na lë mazhoranca. Kjo është deklarata e liderit të opozitës,...

Pak ata pak na ma shum ata se na
Pak ata pak na ma shum ata se na

Une sdie veq un di me t'kallxu njo. Edhe mju falenderue gjith here faliminderoj edhe prap i falenderohem. Ka diqka edhe normal po jo edhe normal, po normal smun i thue. Çka bon ti, a ki fitim...

CoLi Feat. LEDara & Jonis  - Knej Nga Skena (OFFICIAL SONG)
CoLi Feat. LEDara & Jonis - Knej Nga Skena (OFFICIAL SONG)

Artist : LEDara Feat. Jonis & CoLi Tittle : Knej Nga Skena Instrumental : Mendi Lyrics: LEDara, Don Joni, CoLi Studio : T.N.T Records Teksti : LEDara : Vijm na drejt per drejt knej nga...

Taste2 - Nëse / Beat by AKU / Rec. XBaseMusic
Taste2 - Nëse / Beat by AKU / Rec. XBaseMusic

https://facebook.com/TasteTwo "NÊSE" nëse ti menon qe une po menoj qe ti s'menon kur naj menim e lshoj , mir ja bon qe menon se osht deshmi qe n'ty diqka po funkcionon Per...

O Lahuta e Malsisë a Vaj a Kangë sot  paske nisë
O Lahuta e Malsisë a Vaj a Kangë sot paske nisë

Sali Mani O lahuta e Malsisë A vaj a kangë sot paske nisë Se spo di mirë me ti nda A rrufeja t'paska ra Ti gjithmone ke k'nu per Trima Me mushë Bjeshkët me ushtima Lumi i gjakut sot...

Low Budget - MMHK ft. Bajram Radusha
Low Budget - MMHK ft. Bajram Radusha

record label: Flair entertainment beat Amir http://speedyshare.com/kratD/Low-Budget-MMHK-ft.-Bajram-Radusha.mp3 t'kom thon jom ma i mir (mos ma ha karin) jom i shtrejt sjom...

Sinoptikanët: Mot me shira dhe vranësira
Sinoptikanët: Mot me shira dhe vranësira

Motin e qëndrueshëm dhe me diell, duhet ta harrojmë. Shira të rrëmbyeshëm dhe temperatura të ulëta që e kanë përfshirë vendin tonë prej sot, pritet të vazhdojnë të paktën deri...

EaS Ft. Edi & Koki'$ - Expensive (Official Video HD)
EaS Ft. Edi & Koki'$ - Expensive (Official Video HD)

EaS _____ Qe Po Vin V.I.P Hej Cika Bonu Gati Shal Gjatat Ci* Mdhat Le Te M'Presin Te Shtrati Reni Ju Ka Ardh Kshu Qe Kallnu Me Ne Muzika Ta Nxe Trupin E Na B*then Tu Ta Rre Konsumohet ...

Tribuna në Wels e organizuar nga Medreseja e Linzit
Tribuna në Wels e organizuar nga Medreseja e Linzit

Më 16.03.2013 nxënësit e Medresesë së Linzit organizuan tribunë islame e cila u mbajt në xhaminë Mesxhid er-Resul në Wels të Austrisë. Tema kryesore në këtë tribunë ishte „Rroli...

2po2-Leter 1999 official video HD
2po2-Leter 1999 official video HD

buy it on itunes http://itunes.apple.com/fr/album/authentic/id441122903 2po2-Leter 1999 Album Authentic me text Nan merzitshem pe shkruj ket lettre per t'y E di qe e lexon. E vajton me...

Chambeh  - Killin' machine.
Chambeh - Killin' machine.

KUSH DON ME DOWNLOAD : http://box.net/shared/kofxpctd2m Revivalz daaawgg Lyrics : CHAMBEH : Kto pytje jon per vipa un sjom vip un jom en tripa me jointa larg koft heroin,heroin per...

Bane - Bigmouth (Official Video)
Bane - Bigmouth (Official Video)

Bane - Bigmouth (Official Video 2014) Artist - Bane Video By Big Mouth Production Produced By PanchoCity Dec 19, 2014 Lyrics: Verse:BANE Ju Keni hi shum fell sun po Dilni Po na bojn jeni...

Klevi ABG's ft. AN$ & Marv1 - Na Na
Klevi ABG's ft. AN$ & Marv1 - Na Na

Key Dee RECORDS 2014 ©All Right Reserved https://facebook.com/keeydeerecords Music & Master: Klevi BEATZ Lyrics: Klevi ABG's, ANS & Marv1 Publishing: A.B.G ...

Gjelbrim | Na Na Na! Ft.Triumphi
Gjelbrim | Na Na Na! Ft.Triumphi

Triumphi ft. Gjelbrim - Na Na Na! Rec. & Mix - Duja Music Production https://facebook.com/mcdujadurim Photo & Design - Whizt https://facebook.com/pages/Whizt/... Triumphi & Gjelbrim...

Jetimët rrezikojnë të mbeten në rrugë
Jetimët rrezikojnë të mbeten në rrugë

Këta janë fëmijët jetimë Nejla 8 vjeçe, Ajshja 7 dhe Ridvani 5 vjecar. Prej 5 vitesh, ata ndjejnë mungesën e babait të tyre, Isakut i cili tragjikisht humbi jetën duke prerë dru....

Rama: Shfaqje politikejsh e rrugeçërish. Komploti i vrasjes farsë që na turpëron-Ora News-
Rama: Shfaqje politikejsh e rrugeçërish. Komploti i vrasjes farsë që na turpëron-Ora News-

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Tirane- Kryeministri Edi Rama e quan një farsë të turpshme komplotin e varsjes së deputetit Tom Doshi. Pas daljes nga Kuvend për...

BFI: Përmendoret si ajo e ‘Qoseto-s’, i mbyllin dyert bashkëjetesës
BFI: Përmendoret si ajo e ‘Qoseto-s’, i mbyllin dyert bashkëjetesës

Bashkësia Islame e nxitur nga kronika e djeshme në Alsat, më në fund ka reaguar kundër vendosjes së vrasësit serik, Andon Qoseto mbi truallin e Xhamisë Jelen Kapan në Shkup. Sipas...

Rama: Shfaqje politikejsh e rrugeçërish. Komploti i vrasjes farsë që na turpëron-Ora News-
Rama: Shfaqje politikejsh e rrugeçërish. Komploti i vrasjes farsë që na turpëron-Ora News-

Subscribe në Ora News këtu http://bit.ly/1s5j7UT Tirane- Kryeministri Edi Rama e quan një farsë të turpshme komplotin e varsjes së deputetit Tom Doshi. Pas daljes nga Kuvend për...

Luan Zhegu - Ditët që na presin
Luan Zhegu - Ditët që na presin

Një nga këngët që fitoi çmimin e tretë në festivalin e 22 të këngës në RTSH Muzika: Tish Dajia Teksti: Bardhyl Londo, Dhjetor 1983.

Rruga Drejtë: Maqedonia po izolohet, e drejtuar nga lindja
Rruga Drejtë: Maqedonia po izolohet, e drejtuar nga lindja

Analistët politikë nuk presin skenarë më të zinj për Maqedoninë, pas Samitit të dhjetorit të BE-së, edhe pse vendi do të dështojë sërish të marrë pëlqimin e Unionit për të...

DRAMA : KURRË MOS NA HARRONI
DRAMA : KURRË MOS NA HARRONI

KJO ËSHTË NJË DRAMË KUSHTUAR VIKTIMAVE TË KOSOVËS TË MARRUR PENG NGA SERBËT GJATË LUFTËS SË VITEVE 1998-99 TË CILËT VIKTIMA ENDE KANË SHPRESË TË KTHEHEN NË ...

07. BimBimma feat. Kaos, Mc Kresha, Singullar, Lyrical Son, Skillz, Dj Flow - The Anthem
07. BimBimma feat. Kaos, Mc Kresha, Singullar, Lyrical Son, Skillz, Dj Flow - The Anthem

Artist: BimBimma,Kaos, Mc Kresha, Singullar, Lyrical Son, Skillz Album: BimBimma "Rra'jt" 2011 Lyrics: BimBimma,Kaos, Mc Kresha, Singullar, Lyrical Son, Skillz Produced: Yll NIkci LYRICS:...

Kiamet1 - Jeta Me Ngjyra { me text }
Kiamet1 - Jeta Me Ngjyra { me text }

E jo shqipe,,kjo esht jeta me shum ngjyra Qe po na rren si pasqyra Ti jep krrejt shanset,,mi njof ato njerz me 2 fytyra E kjo esht jeta,,qe te provokon me shum sene te veshtira Po ti...

ALDO ÇOMI - ALO MYNIH dedikim (Official Video)  █▬█ █ ▀█▀
ALDO ÇOMI - ALO MYNIH dedikim (Official Video) █▬█ █ ▀█▀

lyrics : Aldo Çomi Mixtape mix & master : Trelo studio : Street Sound Records video : Aldo Çomi © Copyright : ALDO ÇOMI FanPage ...

Perhajr na koft. Koft perhajr hajr na koft, koft per sherr ishalla Zoti sna qon n'sherr!
Perhajr na koft. Koft perhajr hajr na koft, koft per sherr ishalla Zoti sna qon n'sherr!

Perhajr na koft. Koft perhajr hajr na koft, koft per sherr ishalla Zoti sna qon n'sherr! Perhajr na koft. Koft perhajr hajr na koft, koft per sherr inshallah Zoti sna qon ne sherr. Perhajr...

2po2-Leter 1999
2po2-Leter 1999

buy it on itunes http://itunes.apple.com/fr/album/authentic/id441122903 2po2-Leter 1999 Album Authentic me text Nan merzitshem pe shkruj ket lettre per t'y E di qe e lexon. E vajton...

Saggi ft Colos ft King Link & Eleminim - ILir Pa Liri
Saggi ft Colos ft King Link & Eleminim - ILir Pa Liri

text-saggi,colos,king link & eleminim Me fol ka tdel shpirti, jom I musht Qata fjalt du mi shti ngusht Shum tipa I kisha shtyp, mi shti ngrusht, mi pa tlam me benzin ju gjuj prush Shqiptar...

05.AroGanti x NoDee x Ergin360 - Ne ProGram (Official Clip)
05.AroGanti x NoDee x Ergin360 - Ne ProGram (Official Clip)

AroGanja Crew - The AlBoom -05.AroGanja x NoDee x Ergin360 - Ne ProGram -Rap /Lyrics : AroGanti, NoDee ,Ergin360 -Muzika : NoDee (Official producer of AroGanja Crew) -Directed & Edited: ...

Plenumi studentor shpalli Zonën Autonome
Plenumi studentor shpalli Zonën Autonome

Plenumi Studentor ka okupuar hapësirat e universitetit “Shën Kirili dhe Metodi” duke i shpallur Zonën Autonome. Kërkesat e tyre mbeten të njëjtat, ligj i ri i bazuar në analiza të...

Nënë e bije, presin zgjidhje për një shtëpi - News, Lajme - Vizion Plus
Nënë e bije, presin zgjidhje për një shtëpi - News, Lajme - Vizion Plus

http://vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Në këto ditë të ftohta dimri të gjithë nxitojmë për në shtëpitë tona ku gjejmë ngrohtësi....

StaiD Ft Knife`MAN & BiG WoLF   Punën Tonë 2014
StaiD Ft Knife`MAN & BiG WoLF Punën Tonë 2014

Punën Tonë nese rrypin nuk e kom i lidhi reperkat me kese qaq shum ma don mu vesh gjon hi n'majk uki m'thot rrexhe inat'gt um shohin n'rrug kshyrin ' si me vesvesee ... presin mi j'au...

Bretkosat pushtojnë Reçicën
Bretkosat pushtojnë Reçicën

Ka më shumë se 10 vjet që banorët e fshatit Reçicë e Vogël presin rregullimin e kanalizimit i cili përveç erës kundërmuese, përbën rrezik për ndonjë epidemi të mundshme. Banorët...

DIRTYMAN - GANJA (2014)
DIRTYMAN - GANJA (2014)

Rec/Mix: RedBloody Artist: DIRTYMAN Lyrics: DIRTYMAN Text/More Po du me t'pas ngat Po du me t'pas n'shtrat Na ngjajm shtat per shtat ahaaaa As 1 sahat nuk du me t'pas larg Une t'du veq ty edhe.

Related Producers: alsatmtvrtvoranews1authenticofficialfantazmamemjekerrerv182abgprovideochambehherirecordsofficialhilmlinzdiddyvitabigmouthproducionmatteo579vizionplusalbaniaaurecordsssadU_erDCcntJISdnERS5wkundratanksieleminimofficial016aldocomidinulislamteambimbimmaofficialzekkotbadzqepPZFg_WN4dNIcbObpQmrdimzzdgRZj3sqM-3t9M0Pgd1qBg4SEjgBuaMAJgsVbeflzpHwacmilanfanclubksenestiftnewboystopchannelalbania4bWH6g5s4S33CPbOGSd9cQdmcbablokiofficialKHfZa00kzOkSbOXsJkft1gi9-fa4TgMKSA_o9cd4FqLwleeshsheelnlkprelajbluesssmokemrchungito4XClPWag1vFPe6N734t-Zwlamideqanexburek

Find the Videos, Producers, & Vloggers You Want Faster