vidgrids.com : Online Video Search & Discovery Engine :

Qeni Vret Ujkun Videos

Qeni lufton me dy ujqur dhe i vret qe te dy ne Kosovë.
Qeni lufton me dy ujqur dhe i vret qe te dy ne Kosovë.

Kjo video ka ndodhur po pastaj eshte perkthyer ne disa gjuhe te tjera.

qeni sharrit
qeni sharrit

qeni sharrit tui mbyt ujqit.

Qeni Ha Ujkun live?
Qeni Ha Ujkun live?

Ujku dhe Qeni
Ujku dhe Qeni

VRITET UJKU QË SULMONTE BAGËTINË NË MALËSINË E SHARRIT
VRITET UJKU QË SULMONTE BAGËTINË NË MALËSINË E SHARRIT

VRITET UJKU QË SULMONTE BAGËTINË NË MALËSINË E SHARRIT.

LUFTA • Qeni e mposht Ujkun!
LUFTA • Qeni e mposht Ujkun!

Faqja Zyrtare • http://radio-sharri.info Radio - LIVE • http://radio-sharri.info/live/ Facebook • https://facebook.com/radio.sharri.dragash.

Ariu e Sulmon nje Njeri +18
Ariu e Sulmon nje Njeri +18

Ariu e Sulmon nje Njeri +18 (Ariu VS Njeri)

Qeni han ujkun
Qeni han ujkun

Tigri ha njeriun - Vilajeti com
Tigri ha njeriun - Vilajeti com

Tigri e kapë burrin për qafe dhe fillon ta tërheq më larg rrethojës, kurse dëshmitarët e tmerruar tentonin në çpfarëdo mënyre që ta tërheqin vëmendjen duke hedhur gurë dhe çkado...

Qeni i Sharit vs Ujku Gurgurnic të Tetovës
Qeni i Sharit vs Ujku Gurgurnic të Tetovës

Dokumentar i vjetër në dy fshatra të anës së Tetovës ne malësinë e Grupçinit, GURGURNIC e SALLAREVË. Qeni që mbyt dy ujqit quhet KARABASH.

Deltari Ilir(Qeni i Sharrit) vs UJKU
Deltari Ilir(Qeni i Sharrit) vs UJKU

Lufte mes qenve! SUBSCRIBE Per me shume... VËREJTJE: Asnjeri prej qenve nuk eshte vrare apo lenduar thelle ne kete video!

Ujku shpeton njeriun nga ariu
Ujku shpeton njeriun nga ariu

Ujku  me qenin
Ujku me qenin

qeni me i fort ne bot-pjesa 2
qeni me i fort ne bot-pjesa 2

Qeni Pit bull sulmon nje grua ne rrug
Qeni Pit bull sulmon nje grua ne rrug

Qeni Pit bull sulmom nje grua ne rrug.

GG Army - Pit Bulli jem.mp4
GG Army - Pit Bulli jem.mp4

Fotot qe jan ne vidioklip jan te gjith pit bulla Shqipetar !! te me falin ata qe kam harruar ti fus fotot ... se jan shum pit bulla dhe nuk del e gjith kenga :s.

White tigër vret njeriun i cili ra në kafaz në Indi
White tigër vret njeriun i cili ra në kafaz në Indi

Polati vret njeriun e Pojrazit
Polati vret njeriun e Pojrazit

Sen sen ol bı daha benımle pazarlık yapma.

Gjuetari mezi vret derin eger
Gjuetari mezi vret derin eger

Qent ne Luft me Ariun
Qent ne Luft me Ariun

Qent ne Luft me Ariun.

Delja e sulmon Ujkun Hahaha
Delja e sulmon Ujkun Hahaha

Delja e sulmon Ujkun Hahaha Ujku vs Delja.

Reksi dhe Ujku Mramur Sutesk
Reksi dhe Ujku Mramur Sutesk

ky qen nuk ka frig as nga Ujku Suteska Mramori Liqeni Badovci.

Qeni i Sharrit 7 Muajsh Tu u Hanger (Perla) me qen Rruge + [Fotot Gjate Rritjes]
Qeni i Sharrit 7 Muajsh Tu u Hanger (Perla) me qen Rruge + [Fotot Gjate Rritjes]

Info Per Qent E Sharrit Deltari ilir është plot fuqi, i madh, këndrejt, qimegjatë, deltarë i pazëvendësueshëm, dhe ruajtës i mirë. I fuqishëm, me pamje të vendosur, me kokë masive...

ujku dhe delja
ujku dhe delja

Gjarpri vs Qeni
Gjarpri vs Qeni

SULMI I EGERSIRAVE TUFA E UJQERVE VRET NE TOROVICE MBI 100 KRERE DELE DHE KUAJ LAJM
SULMI I EGERSIRAVE TUFA E UJQERVE VRET NE TOROVICE MBI 100 KRERE DELE DHE KUAJ LAJM

7NEWS - kanal informativ Shqiptar - Tring TV https://7news.tring.tv https://facebook.com/Tringnews7 https://youtube.com/TringNews7 Kanali informativ i Platformes Shqiptare Televizive.

Ujku me qenin Mramor
Ujku me qenin Mramor

Ujku me qenin Mramor.

Animalistët në Vlorë ndërtojnë një azil për qentë e rrugës
Animalistët në Vlorë ndërtojnë një azil për qentë e rrugës

Vizitoni oranews.tv për të ndjekur lajmet e fundit nga Vendi, Rajoni dhe Bota.

qent ujkun
qent ujkun

kuku.

Qeni Sharrit (Butch) 10 Months Old
Qeni Sharrit (Butch) 10 Months Old

Illyrian Sheepdog.

Ujku i Sharrit-Wolf in Sharri mountain
Ujku i Sharrit-Wolf in Sharri mountain

Kisha kënaqësinë që pas bredhjeve tridhjet vjeçare nëpër Bjeshkët e Sharrit të "takoj" Ulëkonjën me 5 klysh dhe këtë skenë ta inçizoj afër 30 minuta.Këtë rradhë i ndaj me...

Tigri Vret Trajnerin E Tij Ne Cirk.
Tigri Vret Trajnerin E Tij Ne Cirk.

Tigri Vret Trajnerin E Tij Ne Cirk. Website: WWW.EXTREME.AL Facebook: http://facebook.com/ExtremeVideosAlbania YouTube: http://youtube.com/ExtremeVideosAL Twitter: ...

Ujku VS Pitbull (Polena)
Ujku VS Pitbull (Polena)

qeni sulmon nje grua
qeni sulmon nje grua

shume interesante.

Qeni ma i mir ne KOSOVE !
Qeni ma i mir ne KOSOVE !

VIDEO BY DIAMANT DERMAKU.

Pit bull ( Qeni ) Sulmon Policin , dhe disa njerz , Perfundon me vrasje ,
Pit bull ( Qeni ) Sulmon Policin , dhe disa njerz , Perfundon me vrasje ,

http://Top-Koha.com - Pit bull ( Qeni ) Sulmon Policin , dhe disa njerz , Perfundon me vrasje , duhet ti kemi Frig Pitbullat.

e Vret Njerin Live Kapet Nga Kamerat
e Vret Njerin Live Kapet Nga Kamerat

Zeri Muzikes Shqipe Www.Radioeja.Com - Www.Radioeja.Com/Video.

Video Trishtuese - Ujku ne Butik
Video Trishtuese - Ujku ne Butik

Qendra e argetimit tuaj! http://Zemra.Org/ - http://KnaQu.Org - http://Video.KnaQu.Org/ https://facebook.com/ZemraOrg.

Poimenikos (Greece) -Vs- Qeni i Sharrit (Albania) -Dog Fight- Original Video
Poimenikos (Greece) -Vs- Qeni i Sharrit (Albania) -Dog Fight- Original Video

Poimenikos (Greece) -Vs- Qeni i Sharrit (Albania) -Dog Fight- Original Video.

Ujku qe futet ne lagjen B 13
Ujku qe futet ne lagjen B 13

Ujku qe futet ne lagjen B 13 ne fshatin e kolonjes. Ujku i shumekerkuar nga FBI u kap nga dedektivi Alban Hoxha.

Qeni me I eger ne Kucov!
Qeni me I eger ne Kucov!

Qeni.

Qeni sulmon macen , por macja fiton
Qeni sulmon macen , por macja fiton

Qeni perdhunon pulen
Qeni perdhunon pulen

Qeni me i Bukur
Qeni me i Bukur

Eshte Klysh , ka 16 Muaj , Deri Tani ka 4 Perleshje , me asnje Humbje eshte shum Agresiv ne shtepi si dhe Mund ti perballoj edhe Ujkut .

Zagaret vs ujku
Zagaret vs ujku

gjyetaret e vitakut.

UJKU NE MRAMOR
UJKU NE MRAMOR

UJKU QE KA RENE NE GRACKE
UJKU QE KA RENE NE GRACKE

Qeni miku më i mirë i njeriut!
Qeni miku më i mirë i njeriut!

Related Producers: hilmosialuniversaal1vidonlyone26kjPTVS0VpU58FbOpBrlAvideokoha1radioejaaelhametinrERIigDJhArUs4HiUCIj2wkosovadogextremevideosalozOTyalZcWRswiec7c9Csgvideoargetuseekonatyra1iTX2L85TR8COFCAyZQ_rkAeldyyalbimrblerim007uDADTysayoa7zanX60cb5gzaplluxhe1emiliano4257spartakfrengumsalbenianbishaofficialrtvoranews1V5LyInzmdKAVEmKikGJTMwvilajetizwrh2yJhcnuevBfaYHMehwbuDs5QzTUriK_bQZzbS0EQZXRZKuURddmL1AfyhoErhgtelevizionikohatetovalirizah123mPkAc0un-OV86C9cbBRYLAjanuzberisha1mrzymbo3LPCT71XYOuis4-K5wb_Mw6O2iZ5ITQehgoYMejBXaRQmrterrywong4liF0-uhlX7djrHomM8L4Alutos80klajdisulo1pitbull1995fuljaiannabarbosaMUkh-NaUPutklltBXqdo4wtringnews7

Find the Videos, Producers, & Vloggers You Want Faster