vidgrids.com : Online Video Search & Discovery Engine :

Rugova Hasit Videos

Rugovë të Hasit 29 Janar 1999
Rugovë të Hasit 29 Janar 1999

Masakra në Rugovë të Hasit- 29 Janar 1999.

Lajme - Përurohen rrugët në Rogovë të Hasit
Lajme - Përurohen rrugët në Rogovë të Hasit

28-Nov-14.

rogova e hasit
rogova e hasit

hahaha.

ROGOVA E HASIT
ROGOVA E HASIT

DRINI NE ROGOVÈ TE HASIT.

ROGOVA E  HASIT ( 3)
ROGOVA E HASIT ( 3)

LUMI I BARDH DRINI NE ROGOVÈ TE HASIT.

ROGOVA E HASIT ( 1)
ROGOVA E HASIT ( 1)

LUMI I BARDH DRINI NE ROGOVÈ TE HASIT.

Rogova e Hasit
Rogova e Hasit

Rogova e Hasit 26.11.2013
Rogova e Hasit 26.11.2013

Rogoav e Hasit 26.11.2013.

Rogova e Hasit
Rogova e Hasit

Për Deshmort e Rogoves.

Tallava Faik kryeziu nga Rogova hasit. po vin krushit
Tallava Faik kryeziu nga Rogova hasit. po vin krushit

Tallava Faik kryeziu nga Rogova hasit.Hit 2011.

Valle Hasjane nga Ansambli "Isa Boletini" - Rogovë e Hasit
Valle Hasjane nga Ansambli "Isa Boletini" - Rogovë e Hasit

Valle Hasjane e performuar me rastin e perfundimit te Javes së dëshmorëve në Has me 08.06.2013, në Rogovë të Hasit.

Rogova Hasit
Rogova Hasit

Rogova Hasit.

ROGOVA
ROGOVA

rogova e hasit.

rogova e hasit
rogova e hasit

ne rogov punoj dj.boyedhe dj.lala.

Muhamet Sejdiu - Tallava Live ne La Luna
Muhamet Sejdiu - Tallava Live ne La Luna

Muhamet Sejdiu...La Luna Tallava ..Kosova 20012 :P Suhareka savrova prizreni rugova e hasit Tallava,

ZHUTAT Vll.AGAJ ne ISNIQ-" Ibrahim RUGOVA "
ZHUTAT Vll.AGAJ ne ISNIQ-" Ibrahim RUGOVA "

kenduar ne ISNIQ,vll.Agaj prezente jane edhe Vll.QETAJ musafir,Gusht. 2010.

IN PERSON - RUGOVA'S CAVE - RTV TEMA_HD
IN PERSON - RUGOVA'S CAVE - RTV TEMA_HD

IN PERSON - RUGOVA CAVE RTV TEMA 2014.

ramadan rugova
ramadan rugova

Ramadan Rugova
Ramadan Rugova

ramadan rugova.

BRIGADA 136 RUGOVA PJESA E DYTE 2
BRIGADA 136 RUGOVA PJESA E DYTE 2

BRIGADA 136 RUGOVA PJESA E DYTE 2.

Arnis Mazreku-Ibrahim Rugova,Sali Berisha dhe Ramush Haradinaj 2014
Arnis Mazreku-Ibrahim Rugova,Sali Berisha dhe Ramush Haradinaj 2014

Ibrahim Rugova,Sali Berisha dhe Ramush Haradinaj.

Rugova Tourism Documentary
Rugova Tourism Documentary

The glittering Tourism for Tomorrow Awards ceremony was held on Tuesday night during the 13th annual World Travel and Tourism Council Global Summit in Abu Dhabi. Peaks of the Balkans ...

misini dhe muhamet rugova tallava
misini dhe muhamet rugova tallava

ylla per me kendu si keto dy nuk mundet kush ta kallin dasmen?

Muje Rugova Skuqet  i teri!!!!
Muje Rugova Skuqet i teri!!!!

http://facebook.com/0newmusichits0.

misin rugova
misin rugova

burimi.

Asllan berisha
Asllan berisha

17.02.09 U ngrit busti i deshmorit Asllan Berisha nga rogova e hasit.

UÇK Plaget qe ende renkojn -Zona Drenices dhe Pashtrikut
UÇK Plaget qe ende renkojn -Zona Drenices dhe Pashtrikut

Gjirime në Zonen Operative të Drenices dhe të Pashtrikut. Në këtë dokumentar flet edhe Hamëz Kryeziu nga Retia e Rahovecit i plagosur më 28 mars 1999 gjatë luftimeve mbi fshatin Iliron...

Ramadan rugova  .MP4
Ramadan rugova .MP4

Ibrahim Rugova - 1989 - Ne seminarin - Pjetër Bogdani
Ibrahim Rugova - 1989 - Ne seminarin - Pjetër Bogdani

Ibrahim Rugova 1989.

muhamet rugova Tallava
muhamet rugova Tallava

RUGOVA 2011
RUGOVA 2011

Krushe  e Madhe Smajl Latifi, në nederim të Bashkluftetarve Enver Duraku  Shefki Thaqi .
Krushe e Madhe Smajl Latifi, në nederim të Bashkluftetarve Enver Duraku Shefki Thaqi .

Enver Duraku shoku dhe bashkluftetari i Smajlit nga Krushë e Madhe dhe Shefki Thaqi nga Rogova e Hasit rane deshmore ne malet e llapushes mbi fshatin Iliron( ish Doberdelan) ne kete beteje...

OJ LULIE KAJ ME LOT---( M.Rugova )---HD   origjinali
OJ LULIE KAJ ME LOT---( M.Rugova )---HD origjinali

http://facebook.com/juesej1.

Shefqet Rogova - BALAD ♫instrumental♫|Studio Beni|♫
Shefqet Rogova - BALAD ♫instrumental♫|Studio Beni|♫

Rec-Mix Ω|Studio Beni|Ω ↓ ♫ ▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭ Solo-Music Ω|Shefqet Rogova|Ω ↓ ♫ ▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭▭ Facebook: https://facebook.com/beniberisha1....

IBRAHIM RUGOVA  vs.  ENVER HOXHA
IBRAHIM RUGOVA vs. ENVER HOXHA

Barcelona Osasuna Muje Rugova Sokol Domniku Naser Mrasori
Barcelona Osasuna Muje Rugova Sokol Domniku Naser Mrasori

shefqet rogova per Batjarin me defa 2012.
shefqet rogova per Batjarin me defa 2012.

Ahmet Rugova - Akademi perkujtimore -  Çun Lajçi - recitalë
Ahmet Rugova - Akademi perkujtimore - Çun Lajçi - recitalë

Çun Lajçi recitalë për Ahmet Rugova - Akademi perkujtimore me 12.12.2009 - Istog.

UÇK Muharem Dina -Mixha 28 mars 2013
UÇK Muharem Dina -Mixha 28 mars 2013

Muharem Dina -Mixha gjat fjalimit në përvjetorin e 14 të bashkëluftëtareve të tij ,sot dëshmorë të kombit Shefki Thaqi nga Rogova e Hasit dhe Enver Duraku nga fshati Krushë e Madhe.

Linda - Dëshmorit Xhafer A.Shala 2012
Linda - Dëshmorit Xhafer A.Shala 2012

Deshmori Xhafer Shala nga Rogova e Hasit Uvra ne Radush te Shkupit ne Maqedoni me 12.05.2010. __ __ _ __ _ __ Gold Ag & Hysni Klinaku - Pushka e Lirisë Gold AG - Shqiptar (Official...

Restaurant Rugova
Restaurant Rugova

Restaurant Rugova.

BRIGADA 136 RUGOVA PJESA E TRETE 3
BRIGADA 136 RUGOVA PJESA E TRETE 3

BRIGADA 136 RUGOVA PJESA E TRETE 3.

Rugova 2009
Rugova 2009

Defatoret Buki dhe Arbeni, Rugova Relax 2009.

Rugova 2008 te liqeni
Rugova 2008 te liqeni

ne rugov me jarana tu u la ne liqen, ne uje te ftoft akull :P.

Rugova 2009
Rugova 2009

Defatoret dhe dollaret, buki dhe arbeni live rugova 2009.

Matura 12\12 Shkolla I.Rugova......? ( by bardhi )
Matura 12\12 Shkolla I.Rugova......? ( by bardhi )

bardhiiiiiii.

Muhamet Rugova - Tallava 2
Muhamet Rugova - Tallava 2

Klasa 10 4 Ibrahim Rugova Kamez 2012.mp4
Klasa 10 4 Ibrahim Rugova Kamez 2012.mp4

hauhauhauhauhauhauhauhauhauhau per zotin gallat te madhe kemi bo.

Related Producers: ssmlfbnebi1504lajqi70cHgtQfjWgBYN-a4rC0ACLgitinairahajkobilavvaallii01mrburimi1selma3179truthout2007bukla81hjuesejd1alPUycUx0EaSW7ea1tSmQeXQmajlindakryeziukosovevropaturistproductsuperadidjbardhikurti94mosi199130nukizqgenthekur10mrloorixBnWWWtGSJCNMsi12PmlOjQca1secretvivalmiralbini42tvsyrivisionlozanacityastritiisniqtvtema50euvevomultibrikenamrantari82tvartiofficialedishqiponje92daorsa

Find the Videos, Producers, & Vloggers You Want Faster