vidgrids.com : Online Video Search & Discovery Engine :

Vajze Korcare Videos

Artiol Sulejmanasi - Vajze Korcare (Video Zyrtare)
Artiol Sulejmanasi - Vajze Korcare (Video Zyrtare)

Këndon : Artiol Sulejmanasi © 2013 "Vajze Korcare" Video : Studio Ensi Orkestroi : Ali Myrteza Publikues : Almus Music (p) 2014 Klarinetë : Orgest Hasani Të ...

Vajzë Korçare - Përparim Bame (Papi i Mborjes)
Vajzë Korçare - Përparim Bame (Papi i Mborjes)

VAJZAT KORCARE
VAJZAT KORCARE

Klajdi Hoxhallari - Vajze Korcare 2014.
Klajdi Hoxhallari - Vajze Korcare 2014.

Sami Kallmi Vajza Korcare
Sami Kallmi Vajza Korcare

Sami Kallmi Vajza Korcare.

Sami Kallmi - Vajza Korcare (Official Lyrics Video)
Sami Kallmi - Vajza Korcare (Official Lyrics Video)

Këndon : Sami Kallmi "Vajza Korcare" Video : Stilo Production © 2014 Publikues : Almus Music (p) 2014 Nuk lejohet publikimi i materialit pa lejen e mbajtësit...

Alban Plovishti - Vajza Korcare
Alban Plovishti - Vajza Korcare

Artist : Alban Plovishti © 2002 "Vajza Korcare" Orkestrimi : Sokol Leskoviku/ Studio Buradini Publikues : Almus Music (p) 2014 Video : Stilo Production © 201...

Serenata Korçare - Spiro Roko, Zhuli Sheremeni - Vajza Arbëreshe
Serenata Korçare - Spiro Roko, Zhuli Sheremeni - Vajza Arbëreshe

Serenata Korcare - Spiro Roko, Zhuli Sheremeni - Potpuri - Vajza Arbereshe, C'u nisa te vij nje nate, Ike me le, Komshies, (kenge e korit Lira) Tekstet: C'u ...

vajze korcare !!
vajze korcare !!

Albanians Melbourne Australia !

Serenata korcare -Djemte e Endrres - Vajza e endres [HQ]
Serenata korcare -Djemte e Endrres - Vajza e endres [HQ]

Kristaq Pula & Grupi Karakteristik i Korces LIRA - Vajze pse rri menduar.
Kristaq Pula & Grupi Karakteristik i Korces LIRA - Vajze pse rri menduar.

Serenate korcare e kenduar nga tenori Kristaq Pula dhe grupi karakteristik i Korces "LIRA", regjistruar ne vitin 2008. - Ndalohet kopjimi! - Te drejtat e rez...

Gerti Mucollari - Kam pas dash nje vajze & Kam sevda me nje Korcare
Gerti Mucollari - Kam pas dash nje vajze & Kam sevda me nje Korcare

Këndon : Gerti Muçollari © "Kam pas dash nje vajze" (Regjistrim DpD) Video : Stilo Production©2014 Publikues : Almus Music (p) 2014 Klarinetë : Nori Pojanit ...

Serenata Korçare - Djemtë e ëndrrës - Vajza e ëndrrës
Serenata Korçare - Djemtë e ëndrrës - Vajza e ëndrrës

Serenata Korcare - Djemte e endrres - Vajza e endrres Per me teper serenata korcare abonohuni ne kanalin tone ne youtube: https://youtube.com/user/Serena...

Anita Take - Vajza me trëndafil - Serenata Korcare
Anita Take - Vajza me trëndafil - Serenata Korcare

Shqip.

Serenata Korçare - Vajza me trendafil - Instrumentale me kitare
Serenata Korçare - Vajza me trendafil - Instrumentale me kitare

Serenata Korçare - Vajza me trendafil(Anita Take) - Instrumentale Per me teper serenata korcare abonohuni ne kanalin tone ne youtube: https://youtube.com...

LANDI BRAHUSHI   Vajza Korcare  (new)
LANDI BRAHUSHI Vajza Korcare (new)

10 Arta Babaramo Vajza Korcare
10 Arta Babaramo Vajza Korcare

Të drejtat e rezervuara nga : Sharri Production.

Potpuri serenatash Korçare (Eja o Ëngjëll & Bulevardi i Korçës) - Arben Sinanaj
Potpuri serenatash Korçare (Eja o Ëngjëll & Bulevardi i Korçës) - Arben Sinanaj

NASI SAZO LIVE KOLAZH POPULLOR XHIXHILE--JE E BUKUR VAJZA KORCARE..
NASI SAZO LIVE KOLAZH POPULLOR XHIXHILE--JE E BUKUR VAJZA KORCARE..

KENDON THANAS SAZO [NASI ]LIVE.XHIXHILE .DJEMTE E SELANIKUT..[kolazh]..

KORCA - JAM JAM E MIRE
KORCA - JAM JAM E MIRE

JAM JAM E MIRE ~ KENGE nga KORCA.

Endri dhe Stefi - Korçare
Endri dhe Stefi - Korçare

Endri dhe Stefi Prifti - Korcare Kenduar te Kenga Ime ne TV Klan (2014) Video shkeputur nga emisioni i mengjesit Aldo Morning Show. Per me teper video, abono...

Në Town Hall me vajzat dhe grate korçare.
Në Town Hall me vajzat dhe grate korçare.

Artur Rakipi 2015,, Hidhe Vallen moj Korcare.
Artur Rakipi 2015,, Hidhe Vallen moj Korcare.

Motion Band- Vajzat (performance live nga pedonalja e Korces)
Motion Band- Vajzat (performance live nga pedonalja e Korces)

performance live nga pedonalja e Korces.

Serenata Korçare - A e mban mënd kitarë e dashur
Serenata Korçare - A e mban mënd kitarë e dashur

Serenata Korcare - A e mban mend kitare e dashur - Interpretuar live në sheshin e qytetit të Korçës nga grupi i serenatisteve korcare. Teksti: A e mban mend ...

Portokalli, 6 Prill 2014 - Ramadani Qeraxheshat (Bluza e Skenderbeut te Korces)
Portokalli, 6 Prill 2014 - Ramadani Qeraxheshat (Bluza e Skenderbeut te Korces)

BULEVARDI I KORCES - BY VALDRIN.avi
BULEVARDI I KORCES - BY VALDRIN.avi

BY VALDRIN.

Besari Korca - Kolazh Serenata (Official Audio)
Besari Korca - Kolazh Serenata (Official Audio)

Artist: Besari Korca "Kolazh Serenata" © 2015 Orkestrimi: Besari Korca Video: Alvid Publisher: Almus Music (p) 2015 Të gjitha të drejtat, për këtë version ja...

SERENATA KORCARE - ANDI PANARITI [HD]
SERENATA KORCARE - ANDI PANARITI [HD]

Ne Bankat e Shkolles Moj Mike, Lulet e Majit, Kozaku, Kalinka Andi Panariti - Serenate Korcare (Kolazh 2012) [HD]

Kolazh Serenatash Korçare - Gerti Musollari
Kolazh Serenatash Korçare - Gerti Musollari

Serenata Korcare Kolazh
Serenata Korcare Kolazh

Serenata Korcare.

ILIA BASHO  '' KENGE DASME KORCARE ''
ILIA BASHO '' KENGE DASME KORCARE ''

KAMERA - MONTAZH ILIA POCI TEL ;00355697282239 , 00306975578405..

KORÇA... qyteti i ëndrrave - Ermira Kola
KORÇA... qyteti i ëndrrave - Ermira Kola

O Korçë e dashur... po të këndoj k'të serenate Mall edhe brengë... kur unë jam larg e ndjej për ty O Korça ime... po të këndoj e përmalluar Këngën më të buku...

Serenata Korçare - Spiro Roko - Këngë për nënën
Serenata Korçare - Spiro Roko - Këngë për nënën

Serenata Korcare - Spiro Roko - Kenge per nenen. Teksti: O nene, te desha shume O nene, s'po me merr gjume. Jo s'e harroj, une ate nate, kur po te prisja, ty...

Serenata Korçare - Maksi Kulla - Dridhet kitara (live)
Serenata Korçare - Maksi Kulla - Dridhet kitara (live)

Serenata Korcare - Maksi Kulla - Dridhet kitara - Interpretuar live ne ceremonine e promovimit te librit "Himni i dashurise korcare serenata" nga shkrimtari ...

serenate korcare 2010 djhondakias
serenate korcare 2010 djhondakias

serenate korcare.

Shoferi nga Korca - Al Pazar 22 Mars 2014 - Sketch - Vizion Plus
Shoferi nga Korca - Al Pazar 22 Mars 2014 - Sketch - Vizion Plus

http://vizionplus.tv https://facebook.com/albanianpazar https://facebook.com/VizionPlusTV https://twitter.com/VizionPlusTV Show, humor dhe shume arge...

Edi Gjata Vajze Came
Edi Gjata Vajze Came

edi gjata live vajze came.

Papi Mborjes - Kam Sevda me nje me nje Korcare (Live 2014 )
Papi Mborjes - Kam Sevda me nje me nje Korcare (Live 2014 )

Super kenge 2014.

Serenata Korçare - Andrea Çani - Nën yjet e kësaj nate
Serenata Korçare - Andrea Çani - Nën yjet e kësaj nate

Serenata Korçare - Andrea Çani - Nën yjet e kësaj nate Per me teper serenata korcare abonohuni ne kanalin tone ne youtube: https://youtube.com/user/Seren...

Καντάδες από Κορυτσά / Serenata Korcare 2011
Καντάδες από Κορυτσά / Serenata Korcare 2011

Anna Giankou / Aleksandros Zyruku - Stin Ygeia Mas 2011.

Serenata Korcare - Se do ti dua ti dua
Serenata Korcare - Se do ti dua ti dua

Se do ti dua ti dua.

Serenata Korçare - Ilia Vinjau - Puthi djalo faqkat
Serenata Korçare - Ilia Vinjau - Puthi djalo faqkat

Serenata Korcare - Ilia Vinjau - Puthi djalo faqkat - Teksti: Robert Grabocka Kompozimi: Ilia Vinjau - Interpretuar live ne ceremonine e promovimit te librit...

gajde korcare- Agim xhemali.avhttp://www.facebook.com/photo.php?v=352711314749568i
gajde korcare- Agim xhemali.avhttp://www.facebook.com/photo.php?v=352711314749568i

Serenata Korçare - Kolazh nga djemtë e bashtës së Themistokliut
Serenata Korçare - Kolazh nga djemtë e bashtës së Themistokliut

Serenata Korçare - Nje kolazh serenatash interpretuar live nga keta te rinj te talentuar korcare tek Bashta e Themistokli Germenjit. Tradita e bukur e Serena...

popullore jugu korcare live bjeri klarinetes dj andoni
popullore jugu korcare live bjeri klarinetes dj andoni

ja cdo te thote te jesh korcar ku te kendon zemra dhe te ben te rrembesh nje valle ....pershendese gjithe shqiptaret ku do qe ndodhen me nje kenge live korca...

Serenata Korçare - Vangjel Toçe - Ç'eshte ajo qe po zbret nga mali
Serenata Korçare - Vangjel Toçe - Ç'eshte ajo qe po zbret nga mali

Serenata Korcare - Vangjel Toçe - Ç'eshte ajo qe po zbret nga mali (live ne emisionin Blue Jeans) Per me teper serenata korcare abonohuni ne kanalin tone ne ...

Endri & Stefi - Jorgjica
Endri & Stefi - Jorgjica

Korçë, Albania.

Related Producers: serenatekorcareterspojanialmusmusicxhaxhuaZ-GGQR7ft6TyQxG846XnpQdjhondakiasgentieugenttopchannelalbaniavaldrin2011vizionplusalbaniaanisakikiandondodokorcaorthodhoksgimi652vlerattonaPlq9B5zecCmsQSXlTkxzQAaqsM7q1bbSRKH_iHlcAF8Q86ujkuvgmtstabela2010arkivkorcet19man3samikallmialmusH5THZm9mJjsM5ghS32PO9Qklajdi703almusfolkshqipoxprespaarjaatopallijozefinaiw1FiO1Jp-FHggB7DBAB7Asharriproduction12345678997779theekstremkorg

Find the Videos, Producers, & Vloggers You Want Faster